Menu

Microsoft пропонує малому бізнесу безкоштовний офіс в «хмарі»

Фірми можуть спробувати можливості Office 365 абсолютно безкоштовно. Для цього Microsoft пропонує малому бізнесу безкоштовний 90-денний пробний режим.

Microsoft предлагает малому бизнесу бесплатный офис в «облаке»
Три місяці безкоштовного користування Office 365 можуть отримати компанії, у яких до десяти потенційних користувачів хмарного сервісу. Для цього фірми повинні скористатися пропозицією Microsoft до кінця лютого. Реєструватися для отримання безкоштовного сервісу необхідно тут.

Компанії-представники малого бізнесу, які куплять і активують копію Microsoft Office Home & Business 2010 або Microsoft Office Professional 2010, отримають безкоштовний 90-денний тестовий пакет Office 365 Small Business Premium для п'яти користувачів. Він поєднує можливості хмарного сервісу Office 365 і програм Office, встановлених на персональних комп'ютерах.

Хмарне рішення Office 365 надає малому бізнесу багаті можливості для продуктивної роботи і співпраці. Це e-mail корпоративного класу, кошти для проведення онлайнових нарад і доступ до потрібних документів з будь-якого місця.

А у випадку виникнення проблем з міграцією в «хмари» користувачу допоможе програма з підтримки клієнтів Microsoft Partner Network.

Докладніше читайте на сторінках Віртуального прес-центру «Майкрософт Україна».

|