Menu

Як створювати «живі» фотографії з Windows Phone 8

Синемаграфии тепер можна робити і на мобільних телефонах. Смартфонами з Windows Phone 8, що підтримують таку можливість, стали Nokia Lumia 920 і Lumia 820. Для них фінська компанія-виробник випустила додаток Nokia Cinemagraphs.

 

Как создавать «живые» фотографии с Windows Phone 8

«Жива» фотографія (або синемаграфия) - це різновид GIF-анімації, яка надає зображенням незвичайний естетичний ефект. Така картинка має статичний основний фон і невелику рухливу область. Синемаграфии стають все популярнішими завдяки тому, що ці зображення поєднують виразність фотографій і динамічність відеороликів.

Створювати рухливі статичні фотографії можна наступним чином. Запустивши програму, потрібно зробити знімок бажаного об'єкта. Програма автоматично згенерує анімований файл зі швидкістю зміни 15 кадрів в секунду. Потім користувач вибирає область, яка повинна залишитися рухомий. Для цього достатньо провести з нею пальцем. Все інше на знімку програма «заморозить», зробивши його статичним. На цьому створення синемаграфии завершено. Тепер її можна завантажити в хмарний сервіс SkyDrive і поділитися з друзями. Підтримка Facebook очікується пізніше. Завантажити програму можна з магазину додатків Windows Phone Marketplace.

Синемаграфии можна створити за допомогою комп'ютера. Для цього розробники з Microsoft Research випустили спеціальний додаток для ПК - Cliplets. Згодом воно отримало можливість зберігати результати в форматі GIF, що дозволило вставляти «живе» зображення на веб-сторінку або відправити його другу.

 

|