Menu

Вийшло безкоштовне онлайн-програма ABBYY Lingvo для Windows 8

Компанія ABBYY оголошує про вихід ABBYY Lingvo для Windows 8, безкоштовної програми для швидкого і точного перекладу слів і фраз.

Вышло бесплатное онлайн-приложение ABBYY Lingvo для Windows 8
Програма є клієнтом до онлайн-порталу Lingvo.ua і надає безкоштовний доступ до словників англійської, української, російської, німецької, французької, іспанської, італійської, казахського і латинської мов.

З новою програмою користувачам не потрібно запускати браузер і заходити на сайт, щоб дізнатися переклад - достатньо відкрити програму і ввести незнайоме слово. Програма відразу видасть його значення, а також запропонує варіанти вживання, синоніми, антоніми. Крім цього, користувач може послухати, як промовляють носії мови, причому для англійської - відразу в двох варіантах вимови: американському і британському.

Звернувши програму в режим Snap, переводити ще зручніше: не потрібно відволікатися від читання книги або перегляду фільму, щоб відкрити сайт зі словниками, - можна просто скопіювати слово і тут же дізнатися його значення.

Програма ABBYY Lingvo для Windows 8 безкоштовно доступно для завантаження в магазині додатків Windows Store. Більш детальну інформацію ви можете знайти на сайті.

|