Menu

Карти Google з тріумфом повертаються на iOS

Сервіс Google Maps, який не зовсім вдало вийшло замінити на рідній для Apple продукт, повертається - Google випустила сумісну з iOS 6 версію програми.

 

Карты Google с триумфом возвращаются на iOS

Додаток, як зазначено в описі на iTunes, оптимізовано під iPhone 5, але підійде і для інших гаджетів Apple, на яких встановлена iOS редакцій 5.1 і вище. Серед функціональних можливостей програмного новинки наголошується послідовна (Turn-by-turn) навігація, режим Street View з панорамними фотографіями, виведення інформації про маршрутах громадського транспорту, фотографії інтер'єрів більше 100 тисяч будівель і, зрозуміло, карти - докладні і, будемо сподіватися, досить вірогідним. По картах Google можна здійснювати пошук адрес, будинків і установ, а інтерфейс програми переведений на 29 мовами, включаючи російську.

Одночасно з випуском програми Google випустила і Google Maps SDK, надавши розробникам широке поле для створення нових сервісів і програм.

Результат не змусив себе довго чекати. Менше доби знадобилося додатка Google Maps для iOS, щоб зайняти перше місце по популярності в Інтернет-магазині для мобільних пристроїв Apple - App Store. Про це повідомив портал SlashGear, зазначивши, що надання програмної новинці Google п'ятизіркового рейтингу і наявність близько 800 тисяч відгуків до неї.

|