Menu

Кращі мобільні додатки: Фінанси

З мільйона пропозицій CHIP підібрав для вас найбільш корисні мобільні програми для платформи Android, Windows і iOS. Облік фінансів

Лучшие мобильные приложения: Финансы
anMoney дозволяє вести облік витрат будь-яких типів

anMoney (Android, 450 руб./110 грн.). Мабуть, самий потужний інструмент для обліку особистих фінансів на платформі Android називається anMoney. Він дозволяє гнучко налаштовувати категорії транзакцій, проводити операції за розкладом і будувати наочні звіти за задані періоди. Програма може бути захищена паролем. Приємний бонус - anMoney має три види віджетів для домашнього екрану.

 

 

Ефективний контроль бюджету

Money iQ Lite (iOS, безкоштовно). Відстежувати транзакції з допомогою цього додатка досить просто. Воно дозволяє не тільки вводити суму і тип для кожної із записів, але і вказувати на карті місце, де була здійснена та чи інша інформація. Крім того, до записів про транзакції можна додавати зображення та текстовими елементами. Є можливість заводити кілька рахунків і розділяти їх за типами, наприклад на особисті і робочі. Програма виводить звіти у вигляді графіків і радіальні, наочно показують всі статті бюджету. Згодом звіти можна надіслати електронною поштою, експортувати їх у формат HTML або CSV.

Простий калькулятор витрат

«Мобільна бухгалтерія» (WP, 44 руб./10 грн.). Тим, кому не потрібні різноманітні типи транзакцій і складні звіти, сподобається ця програма. «Мобільна бухгалтерія» проста, але не примітивна. У ній є всі необхідні для щоденних витрат категорії і укрупнені звіти за видатками та надходженням грошових коштів. Резервні копії даних програми можуть зберігатися в «хмари» сервісі SkyDrive.

Вигідні пропозиції

Mobudget (WP, безкоштовно). Книга для ведення бюджету на пристроях Windows Phone розподіляє доходи і витрати за категоріями. Ви можете налаштувати автоматичне заповнення для окремих позицій, щоб не вводити дані щоразу заново.

«Qiwi Гаманець» (iOS, Android, безкоштовно). Це додаток для зручної платіжної системи дозволяє переглядати баланс, оплачувати послуги і поповнювати «Гаманець».

«Банки і банкомати» (Android, безкоштовно). Програма допоможе знайти відділення або банкомати потрібного банку. Поки в ній присутні дані про банки тільки Ленінградської і Московської областей, але розробники update утиліту.

|