Menu

Використання Apple Maps небезпечно для здоров'я

Картографічний сервіс Apple Maps, що з'явився в iOS6 як заміна карт Google, вже не раз піддавався критиці, то через якості зображення, то через те, що видав секретний військовий об'єкт на Тайвані. Нещодавно в світі розгорівся новий скандал навколо Apple Maps: поліція Австралії порадила не використовувати "яблучний" сервіс.

 

Использование Apple Maps опасно для здоровья

Таке рішення було прийнято після того, як шість автомобілістів незалежно один від одного виявилися посеред дикого національного парку Мюррей-Сансет під палючим сонцем і, по всій видимості, без палива. Як з'ясувалося, всі вони прямували до розташований в сорока милях звідти міста Мілдура. При цьому, вони користувалися навігатором Apple Maps, який і завів їх у національний парк. На доданому скріншоті з карт Apple Maps ви можеТе бачити, наскільки була істотна помилка навігатора: ліловим пункт призначення, червоним - місце, де виявилися постраждалі автомобілісти. "Якби температура в той день піднялася до 45 градусів (а в Австралії зараз літо і це цілком можливо), хто-небудь з постраждалих міг померти", - заявив представник австралійської поліції. Одна пара провела в Мюррей-Сансет п'ять годин, перш ніж приїхали поліцейські. З іншого користувачів нещасливого сервісу довелося там і заночувати - він пробув в національному парку близько доби.

Як і слід було очікувати, Apple відразу після розголосу події пообіцяла виправити помилку Maps в найкоротші терміни і до цього моменту вже зробила це.

|