Menu

Як змінити пароль Windows в обхід адміністратора

Іноді терміново потрібно змінити пароль для входу в ОС під своїм обліковим записом, але тільки так, щоб про це не знав адміністратор. Це цілком можливо.

Как сменить пароль в Windows в обход администратора

Специфікації для зміни пароля знаходяться в меню «Керування комп'ютером». Зайдіть в розділ «Службові програми | Локальні користувачі та групи» і клацніть на папці «Користувачі». У правій частині відображаються всі облікові записи, зареєстровані в системі. Тепер правою кнопкою миші по тій з них, пароль для доступу до якої ви хочете змінити, і виберіть у контекстному меню пункт «Властивості». На вкладці «Загальні» ви знайдете всі необхідні параметри, які частково виключають одне одного.

 

Для початку потрібно деактивувати пункт «Термін дії пароля не обмежений» - тільки в цьому випадку ви зможете вибрати параметр «Вимагати зміни пароля при наступному вході в систему». Підтвердіть зміни, натиснувши «Застосувати» і «ОК». У наступному діалоговому вікні введіть ваш поточний пароль один раз, а новий - двічі. Внесені таким способом зміни не будуть відображені в подіях «Керування комп'ютером», і адміністратор не зможе визначити, що відбулася зміна пароля.

Адміністратор не зможе прочитати ваш новий пароль, але може відключити його зовсім або встановити свій ще раз.

|