Menu

Samsung представив нову категорію дитячих інтерактивних додатків для Smart TV

Компанія Samsung Electronics представила перші в світі інтерактивні додатки для Smart TV, розроблені спеціально для дітей. Нові програми, в першу чергу, орієнтовані на освіту, розвиток і розваги юних користувачів.

Samsung представил новую категорию детских интерактивных приложений для Smart TV
Шість нових програм: Playing Nado Hutos, Sticker Theater, Gingerbread Man,Three Little Pigs, Kindergarten і Best Kids Song тепер доступні всім власникам телевізорів Samsung Smart TV по всьому світу. Крім того, компанія Samsung Electronics до кінця цього року планує подвоїти кількість додатків для Smart TV, створених спеціально для дітей.

Одне з нових додатків для дітей - Playing Nado Hutos - володіє повним набором функціональних можливостей Samsung Smart Interaction, включаючи управління телевізором за допомогою голосу і жестів. Граючи в Playing Nado Hutos, діти можуть управляти персонажем по імені Hutos, рухаючи руками перед екраном ТЕЛЕВІЗОРА. Дитина може полоскотати або погладити Hutos, а також сприяти його взаємодії з різними об'єктами всередині гри; при цьому персонаж кожен раз реагує по-різному, залежно від жестів, які робить дитина. Також діти можуть переглянути відео за запитом, що розповідає історію життя Hutos для виникнення більш міцної емоційного зв'язку дитини з персонажем.

У зв'язку зі зростаючим рівнем конвергенції між телевізорами і мобільними пристроями відразу три нові програми для Samsung Smart TV: Sticker Theater, Gingerbread Man і Three Little Pigs мають додатковими функціональними можливостями при роботі з супроводжуючими мобільними додатками, які кожен батько може завантажити через Samsung Apps або Google Play. Наприклад, додаток Sticker Theater, що дозволяє створювати власні фільми, чудово розвиває творчі здібності дітей. Дитина може вибрати сцену, місце дії і персонажів, а потім записати цей твір за допомогою мобільного пристрою. Ці сюжети можна зберегти на телевізорі і програвати в будь-який зручний час через Samsung Smart Hub.

Сервіс віртуального відображення Samsung доступний в двох нових програмах: Kindergarten і Best Kids Song і дозволяє дітям відчути себе реальними учасниками що відбувається на екрані дії. Вбудована в телевізори Samsung Smart TV камера, використовуючи віртуальне відображення, дає можливість побачити на екрані власні руху в режимі реального часу. Додаток Kindergarten допоможе дітям вивчити лексику за допомогою забавних танцювальних рухів, які супроводжують кожне нове слово. При цьому віртуальний персонаж демонструє потрібні танцювальні па в лівій частині екрана телевізора, а дитина, повторюючи за ним кожен рух, може бачити себе в правій частині екрана. Таким же чином, юні користувачі можуть танцювати і співати відомі дитячі пісні, спостерігаючи за собою на екрані ТБ за допомогою програми Best Kids Song.

На сьогоднішній день Samsung пропонує більше 90 популярних дитячих програм для Smart TV, включаючи такі як Pororo і Canimals. До кінця 2012 року компанія планує випустити ще 90 додатків для дітей молодшого віку, включаючи відео за запитом, різні ігрові вікторини, програми для вивчення мов та дитячі розповіді.

В даний час додаток сумісний тільки з мобільним пристроєм Samsung GALAXY Note 10.1. Однак найближчим часом кількість мобільних пристроїв, сумісних з цим додатком, значно зросте.

|