Menu

ABBYY FineReader стає мобільним

Компанія ABBYY оголошує про випуск програми ABBYY FineReader Touch для iPhone, мобільного клієнта до набирає популярність сервісу для розпізнавання текстів (www.FineReaderOnline.com). Новий продукт ABBYY дозволяє оперативно і якісно розпізнавати зняте камерою мобільного телефону документи і зберігати їх в Microsoft Word, Excel, PDF та інших популярних форматах.

ABBYY FineReader становится мобильным
ABBYY FineReader становится мобильным
ABBYY FineReader становится мобильным
ABBYY FineReader становится мобильным
«» Швидке і якісне розпізнавання паперових документів без прив'язки до сканерів і комп'ютерам допоможе користувачам iPhone ефективно працювати з різними типами документів, які містять як текстову та графічну інформацію.

ABBYY FineReader Touch для iPhone розпізнає тексти на 42 мови (у тому числі багатомовні документи), з високою точністю відтворює атрибути форматування (наприклад, заголовки, зображення, маркіровані та нумеровані списки, та стовпці таблиці), а також зберігає оригінальний стиль вихідних матеріалів.

Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс ABBYY FineReader Touch для iPhone дозволяє в одне натискання архівувати і пересилати результати розпізнавання. Отримані документи можна зберегти у внутрішньому архіві програми із зручним пошуком, відправити на комп'ютер або інший пристрій по електронній пошті або через iTunes File Sharing. Їх також можна відкрити в інших встановлених на вашому пристрої додатках (текстовому редакторі, PDF-рідері і т.п.) або завантажити в онлайн-сервіси зберігання даних, такі як Evernote і Яндекс.Диск.

«ABBYY FineReader Touch буде корисний користувачам, яким час від часу необхідно розпізнавати документи, де б вони не знаходилися. У першу чергу мова йде про співробітників компаній, періодично або постійно працюють поза офісу», - говорить Олена Яаврумян, старший маркетинг-менеджер по продуктах ABBYY для мобільних пристроїв.

ABBYY FineReader Touch для iPhone можна придбати в магазині додатків Apple App Store. Аналогічно сервісу ABBYY FineReader Online, програма пропонує гнучку систему оплати залежно від обсягу розпізнаних сторінок. У вартість програми - $9,99 - включений базовий пакет для розпізнавання 100 сторінок.

Програма підтримує англійська, французька, російська мови інтерфейсу і призначена для використання з Apple iPhone 4, 4S і 5 (з операційною системою iOS 5.0 і вище).

Більш детальну інформацію можна дізнатися на сайті.

|