Menu

Як вибрати ідеальну палітру в новому PowerPoint

Щоб створити професійне враження від презентації в PowerPoint, потрібно не тільки підібрати правильну тему, але і вибрати відповідну комбінацію кольорів. Для цього в новому PowerPoint з'явилася зручна функція Eyedropper, яка сильно допомагає при виборі панелі.

За допомогою Eyedropper можна не тільки зіставляти кольору в самої презентації, але і з зовнішніх джерел, наприклад, веб-сайту. Щоб скласти приємну, знадобиться лише кілька кліків. Наприклад, щоб відтінок заповнення форми відповідав будь-якого кольору зображення, потрібно виконати наступні кроки:

1. На слайді PowerPoint вибрати форму, яку треба пофарбувати.
2. У стрічці інструментів клацнути по кнопці «Drawing Tools».
3. Клікнути «Format», а потім - «Shape Fill».
4. Клацнути по пункту меню Eyedropper. Мишею вказати «піпетці» потрібний колір, який також відобразиться у вікні перегляду.
5. Клацнути мишею, коли побачите потрібний колір, і він буде використаний для заповнення форми.

Как выбрать идеальную палитру в новом PowerPoint
Eyedropper буде присутня в будь-якому випадаючому меню, яке використовується для вибору кольору. Наприклад, можна розфарбувати тінь або світіння об'єкта, виберіть піпетку в меню вибору кольору.

Как выбрать идеальную палитру в новом PowerPoint
Особливо корисною ця функція стає, коли потрібно підібрати колір картинки, яка знаходиться в іншому додатку. Наприклад, потрібно дізнатися колір емблеми на веб-сайті компанії або зображенні в Word. Для цього потрібно виконати три простих кроки:

1. В PowerPoint клацніть по розкривному меню вибору кольору для ефекту, який ви хочете розфарбувати (наприклад, колір заливки, підкреслення, світіння або тексту).
2. Натисніть і утримуйте ліву кнопку миші, клацніть в межах програми та перетягніть курсор на будь-яке вікно за межами PowerPoint.
3. Відпустіть кнопку миші, коли виберіть бажаний колір.

Как выбрать идеальную палитру в новом PowerPoint
Таким чином, всього за кілька кліків ви зможете забезпечити своєму документа візуальну привабливість за рахунок вдало підібраним колірної гами.

|