Menu

Новий WinZip 17 представлений в СНД

WinZip Computing, підрозділ компанії Corel, представила нову русифіковану версію легендарного програми WinZip 17. Архіватор створений для організації, захисту та розповсюдження файлів за допомогою доступних на сьогоднішній день коштів, включаючи хмарні служби, соціальні мережі і традиційну електронну пошту.

Новый WinZip 17 представлен в СНГ
Хмарні сховища і соціальні мережі надають індивідуальним користувачам і організаціям нові можливості взаємодії та обміну інформацією. За допомогою технологій стиснення і шифрування інформації утиліта WinZip 17 забезпечує простий, зручний для користувача і швидкий спосіб розповсюдження файлів на всіх сучасних обчислювальних платформах. Користувачі зможуть оцінити переваги управління і моментального доступу до файлів, збережених у хмарних сховищах SkyDrive, Google Drive і Dropbox, з однієї програми. WinZip 17 дозволяє швидко підготувати, конвертувати і захистити інформацію при пересиланні. Для користувачів соціальних мереж LinkedIn, Twitter і Facebook WinZip 17 запропонує нові способи доставки великих файлів друзям і контактів.

WinZip 17 пропонує:

•     Безпечне зберігання в «хмарі» - Безпосередня інтеграція зі службами SkyDrive, Dropbox і Google Drive спрощує захист інформації від несанкціонованого доступу за допомогою шифрування AES з ключами 128 або 256 біт, а у формат стиснення ZIP дозволяє знизити витрати на дисковий простір при зберіганні або розповсюдження файлів через хмарні служби.

•     Управління та розповсюдження файлів через «хмара» - WinZip 17 дозволяє користувачам отримувати доступ і керувати файлами, збереженими під обліковим записом у хмарних служби SkyDrive, Dropbox і Google Drive. При розповсюдженні файлів через хмарні служби WinZip 17 автоматично створює посилання до таких файлів, які потім можна відправляти по електронній пошті.

•      Стиснення у формат ZIP та розповсюдження файлів через соціальні мережі - Завдяки інтегрованій службі ZipShare файл будь-якого формату може бути переданий через Facebook, Twitter і LinkedIn, що дозволяє поширювати практично будь-який контент через всі три соціальні мережі одночасно.

•     Перетворення і передача потрібного файлу належним чином - При стисненні у формат ZIP і пересилання файл тепер може бути на льоту перетворений в найкращий формат для розповсюдження. Оперативно конвертуйте документи Microsoft Office в PDF для додаткового захисту інформації, додавайте водяні знаки на фотографії і документи в PDF, знижуйте дозвіл фотознімків для зменшення розміру файлів, не вдаючись до послуг додаткових утиліт.

•     Поліпшений користувальницький інтерфейс і більше intuitive компресія - Контекстна-залежна стрічкова панель інструментів пропонує необхідний у даний конкретний момент набір функцій для стиснення, розпакування, розповсюдження файлів через хмарні служби або пересилання електронною поштою.

•     Пересилання великих файлів з допомогою ZipSend - WinZip 17 дозволяє швидко і безпечно пересилати великі файли або цілі папки. Безкоштовний обліковий запис ZipSend Lite дає можливість пересилати файли розміром до 50 МБ, а ZipSend Pro збільшує ліміт до 2 ГБ. WinZip 17 також включає нове доповнення ZipSend для Microsoft Outlook, що дозволяє пересилати великі файли по електронній пошті, не змінюючи звичайний порядок роботи.

•     Збільшена продуктивність - Поліпшений алгоритм стиснення і шифрування підвищує швидкодію WinZip 17 при роботі з великими наборів файлів. WinZip - єдина утиліта для роботи з файлами, що використовує для прискорення роботи потужності графічного ядра, вбудованого в процесори Intel Core третього покоління, процесори AMD A-Series APU, а також окремі графічні карти AMD Radeon і NVIDIA GeFocre.

WinZip 17 має дві версії - Standard і Pro. Орієнтовна роздрібна ціна складає 750 рублів для версії Standard і 1050 рублів для версії Pro. Електронні версії, що включають кошти ZipSend і ZipShare, можна негайно завантажити англійською, німецькою, французькою, голландською, італійською, іспанською, бразильському, португальською, чеською та російською мовами за адресою www.winzip.com. Коробкові версії продукту будуть доступні у партнерів компанії Corel в грудні. Доступні також комерційні та академічні корпоративні ліцензії.

Для завантаження безкоштовної пробної версії і отримання додаткових відомостей про WinZip 17 відвідайте веб-сайт за адресою www.winzip.com.

|