Menu

Free Video Player - відтворення відео без помилок і гальм

Компанія MediaProLab, розробник мультимедійних програм для Windows ПК, оголошує про вихід безкоштовного відеопрогравача Free Video Player.

Free Video Player – воспроизведение видео без ошибок и тормозов
Free Video Player програє всі найпоширеніші відеоформати - від AVI і MP4 до MKV. Програма забезпечена власними кодеками, які пройшли ретельне тестування і забезпечують хорошу якість зображення. Вони зводять до мінімуму помилки, зависання і перезавантаження системи, які зазвичай виникають при установці пакетів кодеків прямо в систему, а також дозволяють без затримок прокручувати до потрібної сцени навіть дуже великі відеофайли.

Відеопрогравач здатний виконувати все, що може знадобитися користувачу. Так, наприклад, при наявності відео на різних мовах ви можете вибрати аудіодоріжку і субтитри, завантажити звуковий трек і субтитри із зовнішніх джерел, якщо фільм озвучений іноземною мовою. У плеєрі є вбудований підсилювач звуку і еквалайзер, меню DVD, програвання образів ISO дисків, а також планувальник для встановлення будильника або автоматичного вимикання комп'ютера в призначений час.

Програвач Free Video Player поширюється безкоштовно. Інсталяційний файл можна скачати з сайту розробника за посиланням: http://www.mediaprolab.com/ru/video-player/

|