Menu

Як створити ефект мініатюри у фотографії

Tilt Shift Generator 1.0 від компанії Artensoft - це програма для ОС Windows, яка дозволяє створювати фотографії з нахилом-shift ефектом.

Как создать эффект миниатюры в фотографии

Нахил-shift фотографія - це унікальний стиль фотозйомки, при якому предмет або місце знято в натуральну величину, але виглядає як мініатюрна модель. Для цього камера обладнується спеціальним tilt-shift об'єктивом, що дозволяє вийти за межі звичайних обмежень глибини різкості зображуваного простору і перспективи. Самі знімки краще робити з деякою висоти, наприклад, з моста або верхніх поверхів, що створює ілюзію того, що глядач дивиться на мініатюрну модель.

Вперше tilt-shift фотографії можна створювати за допомогою програми Tilt Shift Generator, в якій для цієї мети використовується спеціальний алгоритм, який виконує розмиття з потрібною силою в заданій точці, при цьому воно повністю повторює оптичні ефекти розмиття. За рахунок цього ефекту люди і предмети на знімку виглядають як іграшкові мініатюри. Фотограф може повною мірою поекспериментувати зі своїми знімками, коректуючи tilt-shift ефект за допомогою різноманітних налаштувань.

Програма надає широкий спектр налаштувань для досягнення необхідного ефекту. Наприклад, користувач може окремо вибрати силу боке переднього і заднього плану, налаштувати граф функції зміни боке в кадрі і вибрати форму боці. Також у програмі є не має аналогів функція Bokeh Boost, яка дозволяє додатково підсилити боке обраних за порогу яскравості областей для досягнення більш реалістичного ефекту, а також художньо посилити відблиски або нічні вогні.

Оцінити можливості програми і скачати оціночну trial-версію можна тут.

Галерея знімків у стилі tilt-shift

Как создать эффект миниатюры в фотографии
Как создать эффект миниатюры в фотографии
«»

|