Menu

PS Vita додали повноцінний браузер і поштовий клієнт

З виходом оновлення пз під номером 2.0 для PS Vita, проблема «повільного» браузера повністю вирішена.

 

PS Vita добавили полноценный браузер и почтовый клиент

З моменту запуску PS Vita в грудні 2011 року у користувачів цього пристрою викликав подив факт того, що браузер портативної ігрової консолі обробляє сторінки значно повільніше, ніж браузери на інших мобільних пристроях. Однак, з виходом оновлення пз під номером 2.0, повністю вирішена проблема - браузер «вийшов» на нормальну швидкість.

Про те, що оновлення під номером 2.0 принесе поліпшення для браузера, було відомо заздалегідь, а поява на стартовому екрані ще одного нового додатка стало сюрпризом - мова йде про повноцінне поштовому клієнті. Називається клієнт просто «Електронна пошта». Налаштування Gmail або Yahoo зводиться до простого введення імені користувача і пароля. Для інших поштових сервісів може знадобитися ручна настройка сервера пошти. Є можливість додати відразу кілька ящиків і вибрати головний. Працювати з програмою зручно, а інтерфейс добре адаптований під екран PlayStation Vita.

Мабуть, тепер на консолі не вистачає хіба що програми для додавання заміток і календаря з будильником. Нагадаємо, що на даний момент на PlayStation Vita вже доступні клієнти для ряду популярних сервісів, у тому числі: Twitter, Facebook, Youtube, Foursquare, Flickr і Skype.

|