Menu

Представлений картографічний сервіс HERE Maps з підтримкою геолокація

Компанія Nokia оголосила про запуск нового картографічного сервісу з підтримкою геолокаційних можливостей HERE Maps. З невеликими змінами, це - майже той же сервіс Nokia Maps, але тільки призначений для більшого числа платформ, включаючи Windows, Mac OS, iOS, Android і навіть Firefox OS.

 

Представлен картографический сервис HERE Maps с поддержкой геолокации

В останній, до речі, HERE Maps стануть штатним картографічним сервісом. Для iOS відповідний додаток (з підтримкою HTML5) має з'явитися незабаром в Інтернет-магазині App Store, а для Андроїд Nokia пропонує стороннім розробникам створювати своє пз з урахуванням можливостей нового сервісу, для чого вже випустила HERE Android API (нижче докладаємо відео, яке демонструє приклад такого додатка). Крім того, HERE Maps вже доступний у веб-версії, так що користувачі всіх платформ можуть з ним ознайомитися, перейшовши на сайт here.net. Версія iOS при цьому повинна бути не нижче четвертої, Андроїд - 2.2.

HERE Map дозволяє ознайомитися з двох і тривимірними (на Web GL)картами територій, країн і міст, прокласти свій маршрут на карті, отримати інформацію про різних будівлях-закладах-пам'ятки в певній точці, дізнатися про пробки на шляху, маршрутах громадського транспорту, погоді і ін., редагувати карти за допомогою інструмента Map Creator. Цікавим нововведенням є так звані "колекції", що дозволяють зібрати місця за категоріями. У додатках HERE Maps реалізовані навігаційне супровід для поїздок на машині і піших прогулянок, причому, для пішоходів покрокова навігація і голосовая. iOS-додаток дозволяє організовувати місця за типами, складати відгуки і повідомляти про вподобаних

 

|