Menu

Концепт гнучкого смартфона від італійських дизайнерів

Південнокорейська компанія Samsung давно веде роботи в області створення смартфонів з гнучкими дисплеями. На минулому CES корейці навіть продемонстрували один з таких. Італійські дизайнери зі студії Poorter Design в Мілані продовжують дослідження Samsung, пропонуючи концепт оснащеного гнучким дисплеєм смартфона iFlex flexPhone.

 

Концепт гибкого смартфона от итальянских дизайнеров

У дійсності, міланський концепт більше схожий на те, що в Samsung вже ніби як робили, ніж на останній гибкодисплейный продукт південнокорейської компанії з CES 2013. Мова йде про смартфон Galaxy Skin, інформація про яку з'явилася в кінці 2011 року і який, за поширюваним тоді ЗМІ відомостями, повинен був порадувати нас своїм дебютом протягом 2012-го.

Як і Galaxy Skin, "смартфон" iFlex flexPhone може буквально зігнутися навпіл. Виглядає це, звісно, дуже ефектно і робить дизайнерський концепт набагато більш футуристичним рішенням порівняно з продемонстрованим на CES пристроєм Samsung, у якого, нагадаємо, зігнутою була лише одна сторона. Можливо, в майбутньому корейці ще повернуться до ідеї Galaxy Skin.

Згідно опису авторів iFlex flexPhone, запропонований ними "смартфон" має гнучку вставку в центрі корпусу, в той час, як верхня і нижня сторона корпусу виконані з твердого алюмінію. Також відзначається наявність у апарату магнітного замку, який повинен не допустити його розкриття і забезпечити тим самим додатковий захист при ударах і падіннях.

|