Menu

Заміна щіток - на мобільнику

Компанія Bosch розповсюдила в Мережі навчальні відеоролики з інструкціями по заміні склоочисників

 

Замена щеток — на мобильнике
Замена щеток — на мобильнике
Замена щеток — на мобильнике
«»

У сучасних щітки склоочисників виробники використовують як універсальні, так і специфічні типи кріплень, розроблені для конкретних моделей і марок автомобілів. Це можна бачити на прикладі деяких Toyota, Peugeot, Ford, BMW, Citroеn. Не дивно, що при самостійній заміну таких щіток з-за різноманіття кріпильних вузлів і їх особливостей навіть бувалі автомобілісти іноді зазнають труднощів - що вже говорити про початківців.

Інноваційний варіант вирішення цієї проблеми нещодавно запропонували фахівці компанії Bosch. З літа цього року на упаковках популярних фірмових склоочисників публікується двомірний матричний QR-код. Сосканировав його за допомогою камери мобільного телефону, користувач практично відразу ж отримує доступ до онлайн-відеоінструкції. Йому залишається лише повторювати дії віртуального помічника.

Правда, є нюанси. Для отримання доступу до системи відеоролика необхідно мати телефон, підключений до мобільного Інтернету, бажано бл тарифом. Крім того, для обробки QR-коду у комунікаторі повинно бути встановлено відповідне мобільний додаток.

|