Menu

Яхта Стіва Джобса управляється iMac

Одне з високотехнологічних пристроїв, що потрапили сьогодні в новинні стрічки різних інформаційних порталів по всьому світу, - яхта Стіва Джобса, яка напередодні вперше стала доступна для огляду широкої громадськості. Шикарне плавзасіб довжиною близько 80 метрів знаходиться в Амстердамі і має гарну назву "Venus" ("Венера").

 

Яхта Стива Джобса управляется iMac

Відомості про яхті Стіва Джобса з'явилися раніше в ЗМІ, у квітні, коли відомий промисловий дизайнер Філіп Старк заявив, що готував для Apple один масштабний проект. Незабаром з'ясувалося, що проект є яхтою і призначається не для компанії, а для її легендарного співзасновника.

Як і слід було очікувати, яхта Стіва Джобса, подібно багатьом продуктів його компанії, має вкрай лаконічний дизайн і витримана в тому відтінки білого кольору, який на корпусах ІТ-пристроїв зазвичай іменується «Marble White» (у одвічного суперника "яблучної" компанії, Samsung, у такий, наприклад, пофарбований смартфон Galaxy Note II).

Корпус судна виконаний, як повідомляється, з алюмінію, що для знайомих з продукцією Apple також не дивно: у свій час саме Apple ввела в ІТ-галузі моду на алюміній. Нарешті, ще одна цікава технічна подробиця про "Venus" - яхта управляється за допомогою 27-дюймових моноблоків IMac, на яких встановлене навігаційне та інше, необхідне для управління судном, ЗА.

Як наголошується в біографії Стіва Джобса, він дуже хотів побачити яхту закінченою, але, маючи схильність до тяжких ракових захворювань, розумів, що навряд чи доживе до тих днів, коли корабель буде спущений на воду. Тоді він прийшов до цілком природного висновку, що необхідно з такою ж радістю і силою, з якою він чекав завершення робіт над яхтою, віддатися її створення. Стів Джобс помер 5 жовтня 2011 року. Перейшовши за цим посиланням, ви можете ознайомитися з фотографіями і видеоролдиком, на яких відображена яхта Стіва Джобса.

|