Menu

Більше мільярда людей є активними користувачами Facebook

Марк Цукерберг - засновник і ідейний натхненник Facebook - заявив, що кількість активних користувачів «його» соціальної мережі перевищила мільярд.

 

Более миллиарда людей являются активными пользователями Facebook

Іншими словами, більше 1/7 населення земної кулі вже там. Зазначимо, що в Facebook вважають активним користувачем того, хто хоча б раз на місяць заходить на сервіс - крім них, адже є і користувачі, які закинули свої акаунти.

Що ж стосується основної активності членів Facebook, то тут статистика (надана сервісом) виглядає наступним чином: більше 1,13 млн позначок "Мені подобається" було поставлене ними з лютого 2009 року (аудиторія досягла 100 млн), понад 140 мільярдів дружніх зв'язків укладено за станом на вересень поточного року, понад 62 мільйонів пісень прослухано близько 22 мільярдів разів і більше 219 мільярдів фотографій завантажено. Кількість повідомлень, на жаль, не підраховано. А ось і середньостатистичний портрет того, хто вступає в ряди Facebook - він швидше за все з Бразилії, Індії, Індонезії, Мексики або США і йому 22 року. Інші дані не наведені.

|