Menu

До 2017 року смартфони стануть розумніші за своїх господарів

Аналітики відомої компанії Gartner заявили про тенденції до зростання «інтелекту» смартфонів, завдяки технології cognizant computing (усвідомлені обчислення). За їх прогнозами, вже до 2017 року в деяких відносинах «розумні» телефони почнуть навіть «розумніші» своїх користувачів.

К 2017 году смартфоны станут умнее своих хозяев

Технологія усвідомлених обчислень передбачає попереджувальні дії з боку електронного пристрою на базі внесеної користувачем інформації, аналізі даних з «хмари» і з сенсорів. Таким чином, смартфон, наприклад, зможе розбудити свого користувача раніше, якщо виявить, що в календарі у нього запланована зустріч, а на дорогах серйозні пробки.

У Gartner прогнозують, що вже в найближчі два роки усвідомлені обчислення стануть головною силою на ІТ-ринку. При цьому, впровадження нової технології надасть критичне вплив, як на виробників обладнання, так і на послуги та бізнес-моделі. Крім того, зовсім по-іншому (набагато гостріше) постане питання безпеки і приватності. Для багатьох користувачів це буде серйозним випробуванням, - вважають аналітики. З іншого боку, вони помічають, що споживачі готові відмовитися від багато чого заради зручності. Так що все, зрештою, буде залежати від конкретних додатків - від того, як вони зможуть використовувати переваги усвідомлених обчислень.

Продукт нашого каталогу
|