Menu

Дбайливий догляд за чутливою шкірою з Gillette

Нова бритва Gillette Fusion Power Cool White і гель для гоління Gillette Series Гіпоалергенний допомагають захистити шкіру від подразнення після гоління і відчуття стягнутості, властивих чутливій шкірі.
Бережный уход за чувствительной кожей с Gillette
Cool White Fusion power
Бережный уход за чувствительной кожей с Gillette
Gillette Series Гіпоалергенний « »

За результатами досліджень Gillette, близько 40% чоловіків є власниками чутливої шкіри. Роздратування, дискомфорт під час гоління, сухість і лущення, відчуття стягнутості і печіння шкіри після гоління, - ось основні ознаки чутливої шкіри. Всі вони можуть бути спровоковані різними причинами - поганою екологією, дуже сухим повітрям, неправильним доглядом за шкірою і навіть стресом. Тим часом, багато людей не знають про те, що їх шкіра потребує особливого догляду, і використовують невідповідні кошти.

Gillette Fusion Power Cool White - це нова бритвена система, що отримала схвалення Російського суспільства дерматологів. Вона втілила в собі всі передові технології Gillette Fusion. П'ять найтонших лез PowerGlide з покриттям проти тертя не дратують навіть чутливу шкіру. Вбудований унікальний мікро-чіп посилає пом'якшувальні микроимпульсы, які зменшують тертя. Мастильна смужка-індикатор забезпечує краще ковзання бритви (індикатор змінює колір з блакитного на білий, нагадуючи про те, що лезо варто міняти не рідше одного разу на місяць). За допомогою леза-тріммера на звороті бритвеної касети легко підтримувати бакенбарди, бороду і вуса в ідеальному стані.

При догляді за чутливою шкірою ключовим моментом є вибір відповідних засобів для гоління. Чоловіки з чутливою шкірою часто неправильно піклуються про неї, використовуючи невідповідні засоби, такі як мило або проста піна. Це провокує появу почервонінь і подразнень на шкірі.

Гель Gillette Series Гіпоалергенний не містить штучних ароматизаторів і барвників. Саме це робить його підходящим для чутливої шкіри засобом, що допомагає уникнути подразнень і сухості шкіри під час гоління. Формула потрійний захисту гелю з пом'якшувальними компонентами допомагає захистити шкіру від порізів, почервоніння і відчуття стягнутості.

Крім гелю для гоління, в лінійку коштів Gillette Series, придатних для чутливої шкіри, входять бальзам після гоління, гель для вмивання, зволожуючий крем.

Рекомендована роздрібна ціна

Бритва Gillette Fusion Cool White: 110 грн

Гель для гоління Gillette Series Гіпоалергенний: 35 грн

|