Menu

Gresso Cruiser Air Black - розкішний телефон за $1700

Виявляється, у Швейцарії роблять не тільки відмінні хронометри. Доказом тому служить новий телефон Cruiser Air Black - симбіоз стриманої розкоші і посередніх технічних характеристик.

 

Gresso Cruiser Air Black — роскошный телефон за $1700
Gresso Cruiser Air Black (Джерело: gresso.ru)

Вперше у своїй історії компанія Gresso виконала корпус телефону з головного матеріалу авіабудування - високоміцного сплаву на основі алюмінію. Апарат виконаний у класичному форм-форм-факторі моноблок, що володіє невеликими для свого класу габаритами (112х46х12 мм) і малою вагою (106 г).

Складна технологія фрезерування дозволила виконати корпус апарата у вигляді єдиної деталі. Після тривалої фрезерної обробки кожен корпус безперервно шліфується майстром вручну протягом декількох годин. Для отримання захисного та декоративного покриття проводять процедуру анодування, в процесі якої на поверхні металу утворюється захисний шар. В результаті поверхню апарату стає матово-чорної і знаходить додатковий захист від ушкоджень.

Передня і задня панелі телефону Cruiser виконані з цільних пластин загартованого скла. Загартування при температурі 800° С з подальшим прискореним охолодженням підвищує міцність скла в кілька разів. Насичений чорний колір досягається за допомогою спеціальної технології тонування. Круглі клавіші, які є своєрідною інтерпретацією кнопок панелі управління літака, виточені з сталі. Для досягнення ідеально гладкою і блискучої поверхні кожна з 21 клавіш ретельно відшліфована вручну.

 

Gresso Cruiser Air Black — роскошный телефон за $1700
Gresso Cruiser Air Black (Джерело: gresso.ru)

Відмітною особливістю кожного телефону є вигравіруваний на правій бічній стороні індивідуальний номер. Модель має лімітований випуск 555 екземплярів. Телефон надійде в продаж у липні 2012 року. Ціна - 1700 $.

Технічні характеристики:

Стандарти: GSM 900/1800/1900

Розміри і вага: 112х46х12 мм, 106 гр

Операційна система: Symbian S40

Пам'ять: 30 Мб, microSD (до 2 Гб)

Комунікації: WAP 2.0, GPRS/EDGE: class 32, Bluetooth 2.0

Програми та мультимедійні можливості:

64-тональна поліфонія

2 мегапіксельна камера

MP3, AAC, WMA, FM-РАДІО

Java

Голосові функції:

Диктофон

Голосовий набір

Гучний зв'язок

Вібродзвінок

Харчування:

Акумулятор Li-ion 860 мАч,

Час роботи в режимі розмови, ч.: 5,4

Час роботи в режимі очікування, ч.: 300

|