Menu

МТС вводить 3D-тариф для дітей і батьків

Оператор мобільного зв'язку «МТС Україна» запускає оновлений сімейний тариф передоплати: «Супер МТС Команда 3D».

«Супер МТС Команда 3D» продовжує лінійку «тривимірних» пропозицій компанії - «3D Нуль» - дають абонентам можливість користуватися за доступною ціною одразу трьома найбільш популярними мобільними послугами: дзвінками, SMS і мобільним інтернетом. На додаток до цього, новий тариф допоможе батькам контролювати місцезнаходження дитини, її мобільні витрати, забезпечить інформаційну безпеку. Дитина завжди може бути на зв'язку з батьками, навіть при нульовому балансі рахунку.

МТС вводит 3D-тариф для детей и родителей

Стартові пакети «Супер МТС Команда 3D» можна придбати у фірмових магазинах МТС. Щоб скористатися умовами нового тарифу, після купівлі пакета необхідно один раз поповнити рахунок на суму від 40 грн. одним платежем, після чого автоматично почнуть діяти умови тарифу.

На відміну від «Супер МТС Команда» в оновленому тарифі немає обов'язкового поповнення рахунку і зняття коштів після поповнення рахунку від 30 грн. Тепер в «Супер МТС Команда 3D» відкритий доступ до інтернет - кожен день надається 5 пакетних МБ за 0,35 грн, яких достатньо, наприклад, для спілкування в соціальних мережах. Любителі обмінюватися MMS зможуть користуватися щоденною пакетом з 10 повідомлень вартістю 0,10 грн. Зазначені суми знімаються тільки за умови використання відповідної послуги.

В «Супер МТС Команда 3D» знижена вартість відправки SMS іншим операторам - вона становить 10 копійок.

Основні переваги тарифу «Супер МТС Команда 3D»

  • 0 грн. - хвилина дзвінка і надсилання SMS в мережі,
  • 0,10 грн./шт. - SMS іншим мобільним операторам;
  • Щоденні пакети MMS по Україні і трафіку мобільного інтернету;
  • Відсутність абонентської плати - абонент платить тільки якщо користується послугами.

Послуга «Моя сім'я» дає можливість безкоштовно телефонувати на два номери батьків. Для закладу або зміни номерів у межах послуги необхідно зателефонувати за номером 7770 (безкоштовно) і скористатися підказками автоінформатора для встановлення номера. Вартість внесення номера - 10 грн.

Послуга «Дитина під наглядом» дозволяє батькам завжди знати, де знаходиться їхня дитина.

Послуга «Контроль витрат». Завдяки цій послузі батьки можуть перевіряти стан рахунку дитини зі свого мобільного телефону. Для цього батькам в телефоні дитини необхідно додати свій номер телефону в список батьківських номерів дитини послуги «Моя Сім'я», потім зі свого мобільного відправляти USSD-запит такого виду: *101*номер телефону дитини# (формат номера - 38 «код мережі» «номер телефону дитини»).

Послуга «Безпека дитини» підвищує інформаційну безпеку дитини і запобігає випадкові витрати, обмежуючи доступ до контент-послуг, дзвінків і відправлення SMS на короткі номери і т.д.

|