Menu

Пошук Яндекса для всіх українських міст

Твітнуть

Поиск Яндекса для всех украинских городов

Яндекс запустив нову версію українського пошуку - Артемівськ. Тепер при відповіді на локальні запити Яндекс враховує не тільки регіон користувача, але і місто. Наприклад, за запитом [замовлення меблів] жителі Білої Церкви побачать насамперед меблеві компанії свого міста, а жителі Кривого Рогу - свого.

Серед питань українців 15-20% локальних, для відповіді на які важливо знати, де знаходиться користувач. Наприклад, якщо людина шукає [ремонт телевізора], швидше за все, йому потрібна майстерня в його рідному місті. Відповіді на такі питання Яндекс шукає в основному на місцевих сайтах, де є локальна інформація. Тепер її зможуть отримати навіть жителі невеликих міст, а місцеві сайти розширять свою аудиторію.

Із запуском Артемівська покращився пошук відео і картинок за запитами на українській мові. Яндекс став переводити питання такого роду з української на російську, щоб шукати і по російськомовному варіанті теж. У підсумку найкращий відповідь вибирається з більшого числа зображень і роликів, ніж раніше.

Як і більш ранні версії українського пошуку, Артемівськ враховує морфологію української мови, вміє показувати пошукові підказки і виправляти помилки.

Попередня пошукова програма була запущена в 2010 році і називалася Полтава. Вона вміла показувати локальні відповіді для 25 регіонів країни - всіх областей та Криму. Яндекс продовжить гру в міста: наступна версія пошуку буде на букву «К».

|