Menu

Android-смартфон проконтролює ваш водний баланс

Асоціації виробників мінеральних і питних вод України сприяла створенню першого українського мобільного програми з контролю водного балансу в організмі - Water Balance.

Ця програма допомагає стежити за рівнем води в організмі, виходячи з його індивідуальних параметрів: росту, ваги, віку і способу життя, а також деяких зовнішніх факторів: температури навколишнього середовища і пори року. Щоб максимально повно використовувати можливості програми, необхідно вказувати точну кількість рідини, споживана користувачем протягом доби - вода, соки, чай, кава і т.д. В результаті додаток розрахувати оптимальну кількість води, необхідна користувачеві в добу. Ігрова складова програми включає наявність нагород, які можна отримати, слідуючи порадам мобільного одного.

Android–смартфон проконтролирует ваш водный баланс

Додаток WaterBalance підтримується двома найбільш популярними платформами iOS і Android і доступно на трьох мовах: українська, російська, англійська. Як бонусів додаток містить масу цікавих фактів про воду і її вплив на організм. Крім цього, додаток інтегровано в соціальну мережу Facebook, так що кожен зможе поділитися своїми успіхами з друзями.

|