Menu

Абоненти МТС отримали безкоштовний трафік в картах і навігаторі від Яндекс

Твітнуть

Абоненты МТС получили бесплатный трафик в  картах и навигаторе от Яндекс

Оператор мобільного зв'язку «МТС Україна» оголошує про те, що при використанні додатків Яндекс.карти і Яндекс.навігатор, абонентам МТС Передплата буде надаватися безкоштовний інтернет-трафік.

В рамках угоди з Яндекс, абонентам МТС Передплата надається безкоштовний інтернет-трафік в мобільних додатках Яндекс.карти і Яндекс.навігатор. Тепер абоненти МТС можуть вільно орієнтуватися на вулицях міста та прокладати оптимальні маршрути пересування, не турбуючись про витрати на мобільний інтернет.

Додаток Яндекс.карти дозволяє знаходити адреси, організації, місця поблизу, прокладати оптимальні маршрути і дізнаватися про пробки на дорозі, ДТП. Яндекс.карти доступні для телефонів і планшетів на мобільних платформах iOS, Android, Windows Phone, Java і Symbian.

Додаток Яндекс.навігатор дозволяє подорожувати містами країни на автомобілі, дізнаватися про затори і ДТП. Сервіс показує, як зручніше проїхати по маршруту, враховуючи ситуацію на дорогах і необхідні зупинки (заправки, магазини тощо). Навігатор запам'ятовує маршрути і попереджає водія про маневри голосом, а також сам розуміє голосові команди. Яндекс.навігатор доступний для платформ iOS і Android.

Яндекс.карти і Яндекс.навігатор доступні російською та українською мовами і мають докладні схеми 127 міст України. Щоб скористатися сервісами, необхідно встановити ці програми на свій мобільний пристрій.

Інтернет-трафік в даних додатках надається безкоштовно для абонентів МТС Передплата по всій Україні з 5 липня по 30 вересня 2013 р. може стягуватися Плата тільки за звернення телефону до серверів DNS і A-GPS. Тарифікація DNS і A-GPS запитів здійснюється відповідно до тарифного плану абонента.

|