Menu

Windows Phone - найдинамічніша мобільна платформа

Windows Phone, мобільна операційна система від Microsoft, яка з'явилася на українському ринку менше 2 років тому, визнана найбільш швидкозростаючою мобільною платформою в світі. Тільки за рік продажі Windows Phone в світі зросли майже втричі, зазначає дослідницька компанія IDC.

Windows Phone – самая быстрорастущая мобильная платформа
В Україні річні темпи зростання продажів пристроїв на базі Windows Phone значно випереджають темпи зростання всього ринку смартфонів. Так, за даними IDC, у першому кварталі 2013 року порівняно з тим же періодом 2012 року ринок смартфонів в Україні зріс на 131%, а поставки пристроїв з Windows Phone збільшилися на 168%.

За даними IDC, в 4 кварталі 2012 року Україна увійшла в ТОП-10 країн світу за часткою відвантажень смартфонів з Windows Phone серед інших мобільних платформ, посівши сьому позицію після Польщі, Чехії, Фінляндії, Ірландії, Аргентини та Італії. За результатами першого кварталу 2013 року, зазначає IDC, в сусідній Польщі частка Windows Phone на ринку смартфонів склала 17%, а в Україні - 8,2%. В Росії, Угорщині, Греції частка Windows Phone наближається до позначки в 10%. Це дозволило Windows Phone зайняти друге місце серед мобільних платформ в Центральній і Східній Європі.

Серцем платформи Windows Phone є її мобільні додатки. 90% всіх популярних мобільних програм вже доступні власникам Windows Phone, компанія працює над тим, щоб запропонувати їм також ексклюзивні мобільні продукти.

Так, нещодавно користувачі Windows Phone першими отримали можливість планувати подорожі за допомогою програми від аеропорту «Бориспіль», серед інших нових програм - програма для оплати рахунків Portmone.com, Privat24 і багато інших.

|