Menu

Електроніка для відпустки: окуляри для активного відпочинку

Літо - не тільки час відпусток, але і можливість поліпшити здоров'я і привести себе в гарну фізичну форму. CHIP розповість про найцікавіші гаджетах, які знадобляться для активного відпочинку.
Электроника для отпуска: очки для активного отдыха

За останні роки різноманітні електронні пристрої стали настільки важливою частиною нашого життя, що без них тепер важко обійтися навіть під час відпустки. А багато спортсменів і любителі активного відпочинку до літнього сезону і зовсім «озброюються до зубів» цифровими гаджетами, з якими набагато зручніше проводити спортивні вихідні. Але розібратися в швидко зростаючому асортименті подібної техніки зовсім не просто. CHIP підібрав найрізноманітніші електронні гаджети, здатні стати по-справжньому надійними помічниками під час літнього відпочинку або занять спортом. У цій статті ми розповімо не тільки про пристрої, які можна придбати вже зараз, але і самих нових цікавих розробок, що зовсім скоро з'являться на споживчому ринку.

Здавалося б, у очок без діоптрій може бути тільки одне призначення - берегти очі від негативного впливу різних факторів, будь то ультрафіолетові промені, пил або вода. Але новітні рішення для активного відпочинку руйнують це класичне подання.

Сонцезахисні окуляри з системою Sportiiiis

Ціна: 6130 руб./1673 грн. Сайт: 4iiii.com

Электроника для отпуска: очки для активного отдыха
Система Sportiiiis легко кріпиться на будь-які сонцезахисні окуляри

Компанія 4iiii Innovations розробила дуже цікаву систему візуального оповіщення під назвою Sportiiiis. Її головною перевагою є можливість кріплення до будь-яких сонцезахисних окулярів, тому користувачеві не доведеться змінювати своїм звичкам. Система Sportiiiis не виводить на поверхню очок текстову чи графічну інформацію - замість цього використовуються різнокольорові світлодіоди. Зелений відтінок світіння свідчить про те, що навчання проходить за планом, у той час як червоний сигналізує про відхилення показників. На додаток до візуального інформування застосовується звукове, що істотно розширює діапазон можливих сигналів. Гаджет підтримує технологію ANT+, яка відповідає за підключення до різноманітних бездротових датчиків, а також здатний синхронізуватися з персональним комп'ютером або смартфоном.

Окуляри для підводної зйомки

Ціна: 12 261 руб./3347 грн. Сайт: liquidimageco.com

Электроника для отпуска: очки для активного отдыха
Liquid Image випускає спеціальні маски для дайверів з вбудованими відеокамерами

Устаткування для відеозйомки під водою, як правило, відрізняється великими габаритами і вагою, що сковує руху дайвера і доставляє дискомфорт. Але компанії Liquid Image вдалося усунути цей недолік, вмонтувавши цифрову камеру прямо в маску для підводного плавання. Пристрій під назвою XSC Wide Angle Scuba Series 12.0mp 1080p дозволяє знімати відео у форматі HD і Full HD з роздільною здатністю 1280х720 і 1920х1080 пікселів і частотою 60 і 30 кадрів/с відповідно. У комплекті з маскою поставляється карта пам'яті формату microSD на 4 Гбайт, але якщо ви плануєте записувати довгі ролики, то краще придбати носій більшої ємності до 32 Гбайт. Модель XSC Wide Angle Scuba Series 12.0mp 1080p можна назвати топової: вона дозволяє вести зйомку на глибині до 40 м. З більш бюджетними версіями камер вийде занурюватися не більше ніж на 10 м - досвідченим дайверам цього може бути недостатньо.

Окуляри з камерою, навушниками і плеєром

У численних китайських інтернет-магазинах, а також на сторінках найбільшого в світі онлайн-аукціону eBay можна знайти найрізноманітніші «шпигунські» гаджети, яким позаздрив би сам Джеймс Бонд. При цьому подібні пристрої аж ніяк не брендові, тому по кишені майже кожному. Одним з найцікавіших гаджетів такого роду є сонцезахисні окуляри з вбудованими камерою, навушниками і плеєром. Залежно від моделі вони можуть володіти від 1 до 4 Гб вбудованої флеш-пам'яті, в якій будуть зберігатися музика і фотографії. Крім того, такі окуляри, як правило, комплектуються мініатюрним пультом дистанційного керування - при натисканні кнопки на ньому камера почне зйомку. Звичайно, від китайських сенсорів не варто чекати високої якості фотографій, але його буде цілком достатньо при необхідності відобразити цікавий момент з життя. Завдяки мінімальній вазі і повної відсутності проводів пристрій зовсім необтяжливо. Відзначимо й те, що більшість моделей пропонується так званими «ноунеймовскими» або маловідомими виробниками, тому ціна на подібні пристрої коливається в межах 4000-5000 руб. (1100-1400 грн.).

|