Menu

Google Glass надійдуть у широкий продаж не раніше 2014 року

Голова ради директорів корпорації Google - Ерік Шмідт дав інтерв'ю BBC Radio 4, в якому поділився планами своєї компанії щодо випуску очок Google Glass.

 

Google Glass поступят в широкую продажу не раньше 2014 года

Незважаючи на те, що виробництво продукту вже йде, партія буде обмеженою і вона призначена тільки для тих, хто оформив попереднє замовлення ще рік тому. Дана версія називається Explorer Edition. В інтерв'ю мова йде вже про те термін, коли окуляри надійдуть у широкий продаж.

За словами керівника, Google Glass можна буде придбати тільки в 2014 році. При цьому можливість, припустимо, для попереднього замовлення в 2013 не виключено, але якої конкретики з цього приводу поки немає, так само як і точної дати виходу новинки в світ. З одного боку, чекати ніхто не любить, а з іншого боку у такого підходу є значний плюс. Він полягає в тому, що перші користувачі, які вже зараз поступово отримують «розумні очки», є свого роду «бета-тестерами», і напевно виявлять деяку кількість недоробок або несправностей, які виробник зможе виправити перед тим, як поставляти Google Glass на полиці магазинів.

|