Menu

life:) відкриває «Школу мобільного зв'язку:)»

Мобільний оператор life:) відкриває незвичайну школу для учнів дев ’ ятих класів - «Школу мобільного зв'язку:)». Цей соціально-освітній проект спрямований на розширення світогляду школярів, збагачення їх знань про сучасні технології, а також на підняття престижу технічних спеціальностей.

life:) открывает «Школу мобильной связи:)»

life:) запустив новий проект корпоративної соціальної відповідальності, які називається «Школа мобільного зв'язку:)». Він носить освітньо-профорієнтаційний характер і призначений для учнів дев ’ ятих класів середніх загальноосвітніх шкіл. В рамках проекту компанія запрошує школярів відвідати її офіси та Центри обслуговування абонентів і, таким чином, більше дізнатися про мобільного зв'язку, сучасних технологіях і перспективи їх розвитку. Також в рамках «Школи мобільного зв'язку:)» учасники дізнаються, представники яких професій беруть участь у створенні телекомунікаційних послуг, якими на сьогодні користується фактично все населення країни.

В рамках кожного візиту школярів чекає:

- презентація компанії і спеціальностей, які в ній представлені,

- спеціально підготовлений life:) відеофільм про історії та природи мобільного зв'язку,

- конкурс з подарунками.

Завдяки підтримці компанії Huawei, міжнародного виробника телекомунікаційного устаткування і смартфонів, багато хто з гостей life:) отримують можливість розглянути телекомунікаційне устаткування у всіх деталях і дізнатися більше про його призначення і використання.

9 жовтня Центральний офіс компанії в Києві відвідало більше 30 учнів однієї із загальноосвітніх шкіл міста. Гості з особливою цікавістю дивилися підготовлене відео, вивчали устаткування, активно відповідали на запитання конкурсу, отримуючи цінні та яскраві подарунки з Світу Спілкування.

До кінця року проект буде розширено також на Львів, а в 2013 році він охопить та інші міста України.

|