Menu

Ще 17 кращих університетів запропонували безкоштовні онлайн - курси

Ще сімнадцять провідних університетів в США і в світі почнуть пропонувати безкоштовні онлайн - навчальні курси через освітню інтернет-платформу Coursera.

Еще 17 лучших университетов предложили бесплатные онлайн- курсы

Оголошення чергового розширення числа партнерів Coursera (про попередньому розширенні ми писали зовсім недавно) наочно підкреслює швидкі і глобальні зміни освітнього процесу пір всьому світу.

Проект Coursera, створений спочатку професорами Стендфорского університету для надання онлайн - доступу до своїх курсами. Але Coursera пропонує безкоштовний доступ до більш ніж 200 курсів з 33 навчальних закладів, які відкриті для всіх. Керівники проекту заявили, що на сайті вже зареєструвалося 1,3 мільйона студентів з усього світу.

Нових партнерів Coursera включають державні Університет штату Огайо, Університет Флориди, Університет Піттсбурга, Університет Меріленда і Університету Каліфорнії в Ірвіні, а також приватні університети Браун, Колумбія, Еморі, Вандербільт і Весліан, а також музичний коледж Берклі і школи медицини Сінайської Гори.

З не американських навчальних закладів додалися Єврейський університет в Єрусалимі, Університету Британської Колумбії, Університет Лондона, Університет Мельбурна, і Гонконгівський університет науки і технології.

На кожен курс можна записатися навіть якщо він вже йде. Викладання побудовано так само як і в звичайних університетах. Потрібно прослухати курс і за його ходу зробити домашні та контрольні завдання. Після закінчення автор курсу висилає вам папір про його закінчення. Це звичайно не диплом університету, але отримати знання що називається з перших рук можна. Приєднуйтесь!
|