Menu

Як синхронізувати загальні закладки в декількох браузерах

Цілком можливо, що для перегляду важкого Flash - і Java-контенту ви використовуєте швидкий Google Chrome, а в інших випадках віддаєте перевагу Mozilla Firefoх. При цьому ви, звичайно, хочете, щоб закладки були загальними для обох веб-оглядачів.
Как синхронизировать общие закладки в нескольких браузерах
Xmark - система, здатна синхронізувати закладки в чотирьох різних браузерах

Якщо ви хочете використовувати кілька браузерів і синхронізувати закладки, не виконуючи вручну функції експорту, скачайте з сайту www.xmarks.com дистрибутиви Xmarks (доступні варіанти для Internet Explorer, Safari, Chrome і Firefox).

Для конфігурації плагіна у випадку з Chrome клацніть по з'явилася у браузері іконку, а в Firefox виберіть пункт меню «Інструменти | Xmarks».

В ході первинної установки вам буде запропоновано створити аккаунт - введіть адресу своєї електронної пошти та пароль. Далі ви можете визначити, чи потрібно синхронізувати відкриті вкладки веб-оглядачів, а також задати безпечне зберігання паролів (для цього необхідно ввести майстер пароль).

В процесі настройки будьте уважні: щоб не замінити попередньо збережені закладки з сервером синхронізації тими, які знаходяться в браузері, тому вибирайте в Chrome опцію «Merge bookmarks with server, starting with the server», а в Mozilla Firefox - «Почати синхронізацію з сервера».

|