Menu

В Україні з'явиться сім-карта 2-в-1 для слотів SIM і microSIM

Абоненти мобільного оператора life:) можуть легко вибирати формат своєї SIM-карти, яка тепер має подвійний стандарт (SIM і microSIM) в стартових пакетах оператора. life:) став першим оператором на українському ринку, який почав впроваджувати подвійний стандарт SIM-карти у всіх своїх стартових пакетах.

 

В Украине появится сим-карта 2-в-1 для слотов SIM и microSIM

Попит на microSIM-карти в Україні зростає з кожним днем, оскільки все більше популярних моделей смартфонів виходять зі слотом для microSIM. Оператор почав впроваджувати подвійний стандарт SIM-карти з травня 2012 року. Сьогодні всі абоненти оператора отримують додаткові можливості при купівлі SIM-карти life:) для свого телефону і можуть вибрати зручний їм формат, при цьому ціна пакета залишилася колишньою. У стартових пакетах life:) представлені SIM-карти обох форматів - micro і mini. При цьому microSIM вставляється в звичайну сімку, як в оболонку, що дає можливість швидко і зручно змінювати формат сімки при зміні апарату.

Існуючі абоненти life:) можуть змінити стандартні SIM-карти на microSIM-карти у будь-якому ЦОА life:). Вартість послуги складає 10,63 грн (з ПДВ і ПФ).

|