Menu

Нові можливості Internet Explorer 10

Оновлений браузер від Microsoft підтримує безліч різних цікавих інтерактивних додатків, і спробувати їх у дії можна вже зараз за допомогою сайту IE Test Drive.

Новые возможности Internet Explorer 10

IE Test Drive рекомендується відкривати в Internet Explorer 10, оскільки в інших браузерах багато візуальні ефекти будуть «гальмувати» або взагалі не запрацюють.

 

Додаток Chalkboard демонструє швидку роботу браузера з HTML5. Користувач може як завгодно пересувати картинку і збільшувати її. «Browser Surface» - це додаток для перегляду фотографій, що розпізнає будь-які дотику і жести. Користувач може «діставати» фотографії з альбому і як завгодно розташовувати їх на віртуальному столі. Гаджети, які мають функцією мультитач, дозволяють користувачам перемістити кілька зображень одночасно. У IE10 використовується новий інтерфейс під назвою MSGesture, що робить роботу з новою версією браузера максимально зручною на сучасних планшетах та інших сенсорних пристроях.

Ще одна сторінка під назвою «Make it Snappy!» ілюструє роботу функції «adaptive layout». IE10 вміє легко пристосовуватися до різних местоположениям в Windows 8. Приміром, браузер можна за бажанням прибрати в будь-який край екрана. В цей же час відкритий сайт змінить свою структуру так, щоб по -, як і раніше залишатися зручно читабельним.

І наостанок - дивне інтерактивне додаток «Touch effects» дозволяє «пограти» з гравітацією і різнобарвними кульками за допомогою мишки або тачськріна.

|