Menu

Після Євро в Києві залишиться безкоштовний Wi-Fi

З 27 травня в центрі Києва почав роботу проект Kyiv Free Wi-Fi, який відтепер забезпечує киянам і гостям столиці надання безкоштовного доступу до інтернету в громадських місцях. Учасниками проекту виступила Київська міська державна адміністрація (КП «Київсвітло») спільно з оператором мобільного зв'язку life:) і Kyiv Free Wi-Fi. Доступ до безкоштовної мережі Wi-Fi в центрі міста відтепер буде постійним і не обмежиться часом проведення ЄВРО-2012.

 

После Евро в Киеве останется бесплатный Wi-Fi

Відтепер кожен бажаючий може безкоштовно скористатися Wi-Fi мережею, яка забезпечує інтернет-покриття в самому серці країни, а саме: на Майдані Незалежності, Хрещатику, Європейської та Бессарабської площі. Вже за перший тиждень безкоштовним Інтернетом на Хрещатику скористалися 12,5 тис. унікальних користувачів. До кінця літа до безкоштовної мережі Kyiv Free Wi-Fi планується підключити площа Івана Франка, парк Тараса Шевченка, Оболонську набережну, Контрактову площу і парк Позняки.

 

Також буде створений сайт проекту Kyiv Free Wi-Fi, на якому з червня по серпень кияни зможуть проголосувати і визначити, де саме будуть перебувати зони безкоштовного Wi-Fi.

Проект Київської міської державної адміністрації підтримав оператор life:) підтримав Kyiv Free Wi-Fi. Начальник департаменту маркетингових комунікацій life:) Антон Жорін зазначив: «Наше місто стає ще більш європейським. І тепер, як у більшості культурних столиць Європи, центр Києва буде покритий безкоштовною Wi-Fi мережею. Ми дуже пишаємося тим, що одними з перших підтримали цю ініціативу КМДА і надалі будемо робити все для того, щоб технології стали ще доступнішими нашим співвітчизникам і гостям міста».

|