Menu

До 2017 році 85% населення планети будуть мати доступ до високошвидкісного мобільного Інтернету

Згідно зі звітом «В ритмі технологій, що з ’ єднують суспільство», підготовленого компанією Ericsson щодо ситуації на ринку стільникового зв'язку і трафіку даних, 85% населення земної кулі будуть мати доступ до 3G-інтернету в 2017 році, а кількість мобільних підключень складе майже 9 млрд порівняно з 6 млрд. на кінець 2011 року (без урахування M2M підключень).

 

К 2017 году 85% населения планеты будут иметь доступ к высокоскоростному мобильному Интернету

Кількість мобільних ШСД-підключень у світі досягне, за прогнозами Ericsson, 5 млрд. до 2017 році в порівнянні з 1 млрд. на кінець 2011 року. Для багатьох людей у всьому світі мобільний телефон стане основним пристроєм виходу в Інтернет.

 

Дуглас Гилстрап, перший віце-президент і голова відділу стратегічного планування компанії Ericsson: «Однією з найважливіших функцій більшості призначених для користувача пристроїв сьогодні є доступ в Інтернет. Як наслідок, ми спостерігаємо активне зростання ринку послуг ШСД і трафіку мобільних даних. Беручи до уваги цю тенденцію і стрімке зростання попиту користувацького, оператори прагнуть максимально задовольнити зростаючі потреби за рахунок підвищення якості зв'язку і швидкості з'єднань. Сьогодні близько 75% HSPA мереж забезпечують пікову швидкість передачі даних до 7,2 Мбіт в секунду і вище, і близько 40% досягли позначки в 21 Мбіт/сек.».

Ericsson також прогнозує, що до 2017 року половина населення Землі буде мати доступ до LTE/4G мереж. Число мобільних підключень з використанням смартфонів складе близько 3 млрд. в 2017 році порівняно з 700 млн. в 2011 р.

Загальний обсяг трафіку мобільних даних продовжує зростати - в період з 1 кварталу 2011 року по 1 квартал 2012 його обсяг подвоївся, в основному за рахунок відео контенту. Смартфони по -, як і раніше залишаються рушійною силою зростання трафіку передачі даних. За прогнозами Ericsson, в період з 2011 по 2017 рік обсяг трафіку мобільних даних збільшиться в 15 разів.

Інформація, представлена у звіті, ілюструє відмінності між країнами і регіонами. За показником чистого приросту кількості підключень в 1 кварталі 2012 р. Лідером став Китай - 39 млн. нових підключень, на другому місці - Індія - з результатом в 25 млн. Загальна кількість підключень в Азіатсько-Тихоокеанському Регіоні склало 93 млн., в Африці цей показник дорівнює 30 млн.

|