Menu

Як полегшити доступ до прихованих налаштувань Firefox

Тим, хто регулярно працює з настройками в браузері, було б зручно не писати кожен раз «about:config», а винести цю функцію в меню програми.
Как облегчить доступ к скрытым настройкам Firefox
Щоб полегшити доступ до прихованих налаштувань Firefox, необхідно встановити додаток ViewAbout

Щоб полегшити доступ до прихованих налаштувань, необхідно встановити додаток ViewAbout. Для цього перейдіть в браузері на вкладку «Управління доповненнями» і в розділі «Отримати доповнення» виконайте пошук за назвою. Встановіть знайдений плагін і перезапустіть браузер. У меню «Вид», яке з'являється після натискання клавіші Alt, з'явиться новий пункт - «ViewAbout». У його списку можна вибрати не тільки своєрідний «реєстр» тонких налаштувань браузера «about:config». Крім цього додаток надає доступ до багатьох інших прихованих можливостей. Так, вибравши пункт «about:memory», ви можете дізнатися детальну інформацію про споживання пам'яті компонентами браузера. А меню «about:plugins» розповість вам все про встановлених доповнення.

Цей плагін існує і у версії для користувачів поштового клієнта Thunderbird, причому остання містить більше налаштувань, ніж браузерні варіант.

|