Menu

Концепція BYOD продовжує завойовувати уми

Компанія Cisco оголосила результати дослідження під назвою Cisco IBSG Horizons Study, в ході якого були опитані ІТ-директора і керівники 600 компаній у США.

Концепция BYOD продолжает завоевывать умы
Дослідження показало, що ІТ-відділи вважають прийнятним і деколи навіть активно підтримують принцип "Принеси на роботу свій пристрій" (Bring Your Own Device, BYOD). Опитування виявило як відчутні переваги, так і складнощі, пов'язані з використанням співробітниками власних пристроїв мобільного доступу в мережах роботодавців.

Багато підприємств, говориться в дослідженні, вже дали хід концепції BYOD. Переважна більшість (95%) респондентів сказали, що в їхніх організаціях співробітникам дозволено так чи інакше використовувати власні пристрої на робочих місцях. Дослідження також показало, що до 2014 р. на кожного працівника розумової праці в середньому припадатиме 3,3 підключених пристрої (в 2012 р. цей показник складе 2,8). У таких умовах керівники ІТ-відділів змушені балансувати між необхідністю забезпечити, з одного боку, безпека інформації і мережі, а з іншого - підтримку пристроїв, що застосовуються, щоб за рахунок BYOD домогтися зниження витрат і підвищення продуктивності праці.

Більш того, опитування показало, що використання співробітниками власних пристроїв на роботі здатне забезпечити бізнесу значні вигоди. Більше трьох чвертей (76%) опитаних керівників ІТ-відділів охарактеризували BYOD як фактор, в тій чи іншій мірі сприяє їх діяльності компаній і разом з тим породжуючий чималі труднощі для іт-фахівців. Все це свідчить про те, що застосування співробітниками своїх власних пристроїв на роботі став незворотним.

|