Menu

Ексклюзивність Samsung Galaxy S III і S-Voice відновлена

Можливо, історія з витоком в мережу однією з найцікавіших фіч смартфона Samsung Galaxy S III, який ось-ось вийде продаж, була вдалою рекламною акцією

Кілька днів тому співтовариство Android - гіків розбурхала новина про те, що деякий умільці зуміли витягнути з інсталяційних файлів софта від ще не вийшов в світ смартфона Samsung Galaxy S III програму - голосовий асистент S-Voice, яка легко заробила на будь-якому пристрої з Android 4.0. Ажіотаж був викликаний тим, що для шанувальників продукції Apple вже починаючи з появи iPhone 4s був доступний сервіс Siri - персональний голосової помічник і вопросно - відповідна система. Працює Siri досить непогано (для англомовних користувачів), що викликало заздрість у шанувальників Android. До того ж компанія - розробник Siri на початку планувала версію і під Android, але потім була куплена Apple і ці плани були скасовані. Таким чином, S-Voice став першою альтернативою Siri, і спробувати його змогли багато. Але не довго. За останню добу всі запити з пристроїв, відмінних від Samsung Galaxy S III (а його нагадаємо поки немає, але буде от - от) повертають ”Network Error. Please Try Again.”

По-перше нагадує, що у разі онлайн сервісів захищати свої авторські права легше, ніж у випадку звичайних програм, і по-друге прозоро натякає, що Samsung Galaxy S III буде дуже хороший.

Эксклюзивность Samsung Galaxy S III и S-Voice восстановлена
Пробний період закінчився, купуйте оригінал.
Эксклюзивность Samsung Galaxy S III и S-Voice восстановлена
а ось і він «»
|