Menu

life:) розширила мережу свого роумінгу

Протягом першого кварталу 2012 року оператор life:) розширив географію свого роумінг-покриття у Венесуелі, Албанії та інших країнах.

life:) расширил сеть своего роуминга
За минулий період партнерами life:) з надання послуг у стандарті GSM стали оператори Movilnet (Венесуела). Plus (Албанія), Vodafone Ireland (Ірландія), Vodafone Tamil Nadu (Індія). life:) також буде співпрацювати з надання послуг GSM-роумінгу з такими операторами як: Orange (Кенія), Orange (Маврикій), Sasktel (Канада), KDDI (Японія), DiGi (Малайзія)

Співпраця з операторами: Emtel 3G (Маврикій), AMC 3G (Албанія), mCell 3G (Мозамбік), Dtac 3G (Тайланд), Etihad Etisalat Company (Mobily) 3G (Саудівська Аравія), Telefonica O2 Slovakia 3G (Словаччина), що надають послуги в стандарті 3G, дозволяє life:) забезпечувати своїх абонентів у роумінгу в мережах зазначених операторів пакетною передачею даних на більш високих швидкостях. Крім того, оператор розширив можливості передплаченого роумінгу на основі CAMEL, відкривши CAMEL роумінг в мережі Telefonica O2 Slovakia 3G (Словаччина).

На сьогодні life:) співпрацює з 566 роумінг-партнерами, надаючи своїм абонентам роумінг в 181 країні світу. На даний момент кількість партнерів life:) з надання послуг у стандарті GSM становить 416, 3G - 150, в 280 мережах абоненти life:) зможуть скористатися послугою GPRS, в 164 - CAMEL.

|