Menu

«TRAVEL life:)» стає дешевше

Оператор мобільного зв'язку life:) повідомляє про оновлення умов надання GPRS послуг у пакеті «TRAVEL life:)». Тепер користувачі пакету «TRAVEL life:)», подорожуючи по Туреччині та Росії, отримують можливість користуватися мобільним інтернетом у роумінгу за ціною 29 копійок за 1 МБ.

«TRAVEL life:)» становится дешевле
Абоненти, які активували пакет «TRAVEL life:)», мають можливість користуватися мобільним інтернетом всього за 99 копійок за 1 МБ у 15 найбільш популярних серед туристів країн.

Зважаючи на популярність для українців таких туристичних напрямків як Росія і Туреччина, life:) знижує вартість мобільного інтернету для своїх абонентів на час перебування в цих країнах. Тепер, відправляючись на відпочинок або в ділову поїздку, абоненти тарифного плану «TRAVEL life:)» зможуть користуватися мобільним інтернетом у роумінгу в Росії і Туреччини за 29 копійок за 1 МБ (з урахуванням ПДВ без ПФ).

Для підключення тарифного плану «TRAVEL life:)» необхідно придбати стартовий пакет «TRAVEL life:)», який доступний в ексклюзивних магазинах life:) або в будь-якій точці продажу life:).

Докладніше про тарифні плани і послуги life:) можна дізнатися на сайті оператора www.life.com.ua

|