Menu

Dell анонсувала нові рішення для корпоративного класу

Компанія Dell на своїх глобальних заходах анонсувала цілий спектр нових потужних рішень корпоративного класу. На ринок виходить end-to-end ІТ-платформа, яка встановлює новий еталон для орієнтованих на клієнтів інновацій, спрощують управління, що підвищують продуктивність і забезпечують переваги в довгостроковій перспективі.
Dell анонсировала новые решения для корпоративного класса
Dell анонсувала нові рішення для корпоративного класу

Dell анонсувала повний портфель блейд-серверів, стоечных і баштових серверів PowerEdge 12-го покоління, оптимізованих для обслуговування критично-важливих додатків. Dell розробила і випустила 12-е покоління своїх серверів з урахуванням побажань і зауважень, отриманих від 7700 замовників з 17 країн чотирьох континентів в ході інтерв'ю, в яких основний акцент робився на інноваціях, які потрібні, щоб швидше отримувати результат для бізнесу. Нові сервери Dell PowerEdge повністю сумісні з системами зберігання і мережевим обладнанням Dell і реалізують такі інновації як:

  • Швидке перетворення даних у корисну для бізнесу інформацію: Dell заклала основи для включення серверів в архітектуру Fluid Data.
  • Оптимізація і автоматизація основних процедур управління системою: Dell розширює можливості системного управління, розробивши друге покоління своїх вбудованих засобів керування сервером, які ефективно управляють розгортанням, оновленням, моніторингом та обслуговуванням сервера протягом його життєвого циклу.
  • Поліпшення ефективності енергоспоживання забезпечує поліпшення охолодження в дата-центрах: Dell забезпечує приплив свіжого повітря у всі дата-центри з 12-им поколінням своїх серверів Power Edge.

Dell також анонсувала нове покоління дискових масивів EqualLogic PS Series, що поєднують збільшену мережеву пропускну здатність і підвищення ємності при зменшенні розмірів системи. Ці масиви обладнані як оптичним (SFP+), так і мідним (10GBASE-T) мережевим інтерфейсом 10 gbe для гнучкого використання в дата-центрі. Розширюючи ємність до 72 терабайт в одному масиві і до 1.2 петабайт в одній групі, замовники можуть масштабувати свою платформу зберігання в міру необхідності, додаючи у вже розгорнуту групу EqualLogic додаткові масиви без припинення роботи або заміни обладнання.

EqualLogic PS4110 Series - це перший у Dell масив EqualLogic початкового рівня з інтерфейсом 10GbE, реалізує ті ж переваги, що й as PS6110 Series, і призначений для невеликих інсталяцій і віддалених офісів. Ця система підтримує до 36 терабайт в одному масиві і до 72 терабайт в одній групі.

Dell Virtual Network Architecture (VNA) - це відкритий фреймворк для віртуалізованих, автоматизованих і оркестрированных мережевих сервісів в дата-центрі, кампусі та філії. Dell Virtual Network Architecture забезпечує закінчений фреймворк 10GbE , включаючи комутатори 10GbE Top-of-Полиця та розподілену фабрику ядра 10/40GbE .

Dell представила vStart for Dell Private Cloud, які допомагає компаніям швидко розгорнути своє приватне облако. vStart for Dell Private Cloud дозволяє компаніям прискорити доставку ІТ-додатків і сервісів за допомогою конвергентного і заздалегідь конфігурованого інфраструктурного рішення, що складається з нових, 12-го покоління серверів PowerEdge , систем зберігання, мережевого устаткування і компонентів управління.

Dell також представила два рішення для віртуалізації десктопів: Desktop Virtualization Solution Simplified і Desktop Virtualization Enterprise Solution. Desktop Virtualization Solution Simplified - це інтегрована система, на яку вже встановлені і налагоджені програмне забезпечення і гіпервізор, що скорочує витрати і складність невеликих впроваджень віртуалізації десктопів. Desktop Virtualization Enterprise Solution розраховане на масштабування до декількох тисяч користувачів віртуальних десктопів, але в той же час скорочує початкові витрати на придбання, дозволяючи починати впровадження лише 50 робочих місць.

Крім того, Dell представила рішення Dell Quickstart Data Warehouse Appliance, яке допомагає середнім компаніям і департаментам легко організувати свої дані, забезпечити доступ до них і їх аналіз для використання переваг business intelligence при прийнятті більш обґрунтованих рішень. Рішення засноване на базі нових серверів Dell PowerEdge і Microsoft SQL Server 2012. Для інтеграції даних будуть використані технології Dell Boomi.

Інформація про доступність:

  • 12-е покоління серверів Dell PowerEdge буде доступне для замовлення найближчим часом.
  • Дискові масиви Dell EqualLogic PS6110 і Dell EqualLogic PS4110 Series доступні з моменту оголошення.
  • Dell Quickstart Data Warehouse Appliance в даний час проходить бета тестування і буде доступна в другому кварталі.
  • vStart for Dell Private cloud буде доступний у другому кварталі.
  • Dell Desktop Virtualization Solution Simplified буде доступний у Великобританії, Німеччини, Франції і Нідерландах з 12 квітня. Dell Desktop Virtualization Enterprise Solution буде доступний у Великобританії, Німеччини, Франції і Нідерландах з 17 квітня. Обидва рішення стануть доступні в інших країнах EMEA протягом 2012 року.
  • Рішення Dell Networking 10GbE доступні з моменту оголошення.

 

|