Menu

За якими критеріями користувачі вибирають хмарні програми

Минулого місяця Microsoft об'єдналася з популярним в США журналом Wired, щоб визначити, за якими критеріями користувачі вибирають для себе хмарні рішення, і наскільки Office 365 відповідає цим потребам. Результати показали, що більше всього в таких сервісах людей залучають знайомий інтерфейс, легкий доступ, придатність для бізнесу і безпеку.
По каким критериям пользователи выбирают облачные приложения
Microsoft вирішила з'ясувати, наскільки Office 365 відповідає потребам бізнес-користувачів
  • Знайомий інтерфейс важливим для хмарного сервісу вважають 64% опитаних. Office 365 доступний з ПК, телефону або браузера, при цьому працює з документами знайомого більшості Office-формату.
  • Легкість доступу виявилася значущим якістю хмарного сервісу для 68% читачів Wired. Office 365 дозволяє співробітникам працювати віддалено - і в мережі, і без підключення до інтернету (в такому випадку людина може продовжувати використовувати інструменти сервісу, а дані оновлюються, коли з'являється доступ до мережі).
  • 63% опитаних Wired користувачів відзначили, що хотіли б рішення, яке спеціалізується на бізнес-рішеннях для роботи в хмарі. Office 365 використовує 20-річний досвід компанії, забезпечуючи для бізнесу рішення, які стають продовженням вже існуючих систем.
  • Безпека є найважливішою якістю рішення. 82% читачів Wired не готові проміняти безпеку на низьку вартість хмарного програми. Office 365 дотримується стандартів захисту даних і безпеки для США і ЄС.

 

|