Menu

Пікосоти - мініатюрні базові станції для установки в офісі

Оператор мобільного зв'язку « МТС Україна » оголошує про виведення на ринок інноваційного рішення - пикосот, що представляють собою мініатюрні базові станції для установки в офісних і інших приміщеннях.
Пикосоты - миниатюрные базовые станции для установки в офисе
Huawei Pico BTS3900B

Відтепер бізнес-клієнти МТС можуть значно поліпшити якість прийому сигналу мобільного зв'язку на своїх підприємствах, а також підвищити ємність мережі, встановивши спеціальні пристрої - пікосоти.

Це мініатюрні базові станції (БС) GSM, встановлення яких особливо актуальна для офісів з великою кількістю мобільних телефонів, наприклад, контакт і бізнес центрів, а також для приміщень, розташованих у важкодоступних для радіосигналу місцях, наприклад, шахтах і місцях з високою щільністю забудови.

МТС запустила пілотний проект, в рамках якого пікосоти встановлюються за рахунок оператора вибірково для ключових бізнес-клієнтів, у яких є необхідність у встановленні такого рішення. При цьому використовується обладнання Huawei Pico BTS3900B.

Одна пикосота здатна повністю замінити звичайну БС, але при цьому має розміри, параметри і рівень випромінювання, що відповідає нормам для роботи в приміщеннях.

Переваги пикосот:

  • Надання повного спектру послуг мобільного зв'язку стандарту GSM/EDGE без обмежень;
  • Повна інтеграція пікосоти з мережею «МТС Україна» по каналах IP. Є також можливість це робити через мережу інтернет-канал, що спрощує завдання поліпшення якості зв'язку в разі наявності проводового інтернет-доступу в офісі абонента.
  • Висока ступінь захищеності каналів зв'язку всередині платформи.
  • Компактні розміри.
  • Простота установки.
  • Цілодобовий моніторинг стану устаткування.

Пристрій BTS3900B призначено для роботи в мережах стандарту GSM 900/1800 МГц (EDGE/GPRS). Це компактна пикосота, її розміри становить 165x230x54 мм, а вага - всього 1,5 кг. Незважаючи на портативність, пристрій забезпечує повну функціональність традиційних базових станцій.

BTS3900B підтримує автоматичну настройку даних, регулювання частотного каналу і потужності, що дозволяє легко встановлювати, а потім обслуговувати.

Основними компонентами BTS3900B є модуль проміжної обробки і радіо-модуль, укладені в пластиковий корпус.

|