Menu

Процесори Intel прискорять обмін даними

За прогнозами, до 2015 р. кількість мережевих пристроїв вдвічі перевищить чисельність населення Землі. Обсяг інформації, яка буде передаватися по мережах і зберігатися в хмарних середовищах, збільшиться в чотири рази за найближчі 5 років1. Тому необхідно створювати ефективні мережеві рішення, які будуть здатні більш оперативно і надійно обробляти і передавати цей постійно збільшується обсяг даних.
Процессоры Intel ускорят обмен данными
сімейство процесорів Intel Xeon E5-2600 дозволяє створювати більш ефективні комунікаційні мережі

За рахунок переходу від спеціалізованих рішень до відкритої платформи на базі Intel виробники телекомунікаційного обладнання зможуть зменшити обсяг знову розробленого програмного коду і більш ефективно масштабувати лінійки продукції для того, щоб скоротити витрати і підвищити оперативність виведення на ринок своїх нових розробок. Цей гнучкий підхід до розробки комунікаційного обладнання дозволяє виробникам і постачальникам послуг економічно ефективно управляти мільярдами інтелектуальних пристроїв, підключених до мережі.

Нове сімейство процесорів Intel Xeon E5-2600 і пакет додатків Intel Data Plane Development Kit (Intel DPDK) дозволять виробникам об'єднати три робочі навантаження на одній платформі на базі архітектури Intel. В результаті, постачальники послуг можуть пропонувати нові сервіси і обробляти більший об'єм інформації.

Відкрита розширювана платформа для ефективних мережевих рішень

Сімейство процесорів Intel Xeon E5-2600 забезпечує більш високу продуктивність і підтримує інтегровану підсистему введення-виведення і збільшений об'єм пам'яті для ефективної роботи ресурсномістких мережевих додатків.

  • Висока продуктивність забезпечує більш високу ефективність роботи. Сімейство процесорів Intel Xeon E5-2600 - це перша серверна платформа з підтримкою восьми обчислювальних ядер, яка забезпечує до 67% більш високу продуктивність у порівнянні з процесорами попереднього покоління. Більш висока продуктивність дозволяє виробникам об'єднувати програми та завдання з пакетної обробки даних на одній платформі Intel. За рахунок цього можна скоротити кількість використовуваних систем, зменшити енергоспоживання та операційні витрати. Використовуючи архітектуру Intel в якості корпоративного апаратного стандарту, виробники також можуть створити одне проектне рішення і на його базі розробити ціле сімейство комунікаційної продукції з різними варіантами процесорів - вісім ядер і 16 потоків або шість ядер і 12 потоків.

  • Інтегрована підсистема введення-виведення забезпечує більш ефективну обробку мережевого трафіку. Завдяки інтеграції підсистеми введення-виведення процесори Intel Xeon E5-2600 підтримують більш високу пропускну здатність і високопродуктивні Ethernet-контролери. Впровадження технології PCI Express 3.0 також дозволяє відмовитися від необхідності використання окремого мережевого концентратора і зменшити обсяг займаного на платі простору в порівнянні з рішеннями попереднього покоління на основі трьох окремих мікросхем. Крім того, PCI Express 3.0 в два рази збільшує пропускну здатність - з 10 Gig до 40 Gig.

  • Оптимізована комунікаційна інфраструктура. Профільні налаштування з низьким рівнем енергоспоживання і виділення тепла, оптимізовані для комунікаційної інфраструктури (E5-2658 і E52648L), ідеально підходять для рішень з обмеженими фізичними розмірами, наприклад, для blade-серверів. Це дозволить використовувати ці процесори в рішеннях на основі специфікацій AdvancedTCA або в середовищах NEBS, які зберігають працездатність навіть в умовах природних катаклізмів або при виході з ладу всіх вентиляторів (до 360 годин безперервної роботи). Intel також забезпечує випуск і підтримку продукції до 7 років для того, щоб гарантувати більш тривалий термін служби готових рішень.

Intel Data Plane Development Kit (Intel DPDK)

Оптимізовані бібліотеки, що входять до складу DPDK, усувають низьку ефективність обробки пакетів даних і дозволяють досягти більш високої продуктивності. При спільному використанні з процесорами Intel Xeon E5-2600 пакет додатків Intel DPDK дозволяє виробникам оперативно перевести рішення для пакетної обробки на архітектуру Intel. З його допомогою розробники також можуть легко і просто розподіляти завдання по пакетної обробки між процесорами і обчислювальними ядрами для подальшого збільшення продуктивності по випуску нових платформ Intel з великою кількістю процесорів. Пакет Intel DPDK підтримує роботу на всіх платформах на базі архітектури Intel.

Intel Signal Processing Development Kit (Intel SPDK)

Пакет додатків Intel SPDK дозволяє виконувати сигнальну обробку на процесорах Intel Xeon E5-2600 і підтримує ряд інших удосконалень багатоядерної архітектури. Intel SPDK надає програми та інструменти, необхідні для використання переваг більш високого паралелізму набору розширень Intel Advanced Vector Extension, а також інші нові функції для ефективної обробки паралельних робочих навантажень. За рахунок об'єднання сигнальної обробки з іншими робочими завданнями на архітектури Intel компанії можуть зменшити витрати на апаратні компоненти, спростити розробку додатків і зменшити час виходу на ринок.

|