Menu

Фан-сайт «Голодних ігор 2» доповнили інтерактивом в Internet Explorer 10

Фан-сайт «Голодных игр 2» дополнили интерактивом в Internet Explorer 10
Фан-сайт «Голодных игр 2» дополнили интерактивом в Internet Explorer 10
Фан-сайт «Голодных игр 2» дополнили интерактивом в Internet Explorer 10
«»

Якщо відвідати цей сайт за допомогою Internet Explorer 10, користувачі зможуть не тільки дізнатися нову інформацію про фільм, але і насолодитися динамічними спецефектами. Більш того, сучасні технології нового браузера Microsoft пропонують споживачам можливості, які відсутні у інших сайтах.

Так, відвідувачі «The Hunger Games Explorer» зможуть персоналізувати подачу нової інформації про фільм на цьому ресурсі відповідно до власних вподобань. Наприклад, додати обговорення з твітів або з фанатських блогів до індивідуальної стрічці. А в розділі «Капітолій» вони можуть спілкуватися з шанувальниками цього фільму зі всього світу. Там же вони дізнаються і про новому офіційному контенті, включаючи трейлери, ексклюзивні відео і фотографії. Причому висловити своє ставлення до нововведень в кинофраншизе вони зможуть одним клацанням пальців. Цей жест поставить оцінку «Подобається» (Like) поруч з відповідним контентом.

Різноманітні інтерактивні можливості обміну інформацією ресурс «Hunger Games Explorer» демонструє завдяки підтримці в Internet Explorer 10 новітніх технологій. Серед них - мультитач, HTML5 та інтерактивний веб-дизайн. Наприклад, щоб повернути веб-сторінку так, як зручно користувачу, йому достатньо лише потягнути по колу за її кут. Сайт адаптується миттєво.

|