Menu

Користувачі Яндекс.Денег тепер можуть отримувати готівку через банкомати Приватбанку

Пользователи Яндекс.Денег теперь могут получать наличные через банкоматы ПриватБанка

Власникам пластикових карт Приватбанку тепер знадобиться лише кілька хвилин, щоб перевести гроші з рахунку картки на електронний. Для цього не обов'язково прив'язувати її до Яндекс.денег пам'ятати всі банківські реквізити. Процес поповнення дуже схожий на покупку в інтернет-магазині - людині потрібно просто ввести дані карти, гроші будуть переведені відразу ж. Комісія за поповнення фіксована і становить близько 13 гривень.

Для додаткової безпеки користувачів, поповнення можливе лише з перевіркою по протоколу 3-D Secure - власнику картки необхідно ввести одноразовий код, який банк надішле йому в смс. Клієнти будь-якого українського банку, який розпочав надавати таку можливість, також зможуть поповнювати електронний рахунок з картки.

Знімати гроші з електронного рахунку можна в будь-якому з більш ніж 8100 банкоматів Приватбанку по всій країні. Власник рахунку залишає заявку на сайті Яндекс.Денег, вказуючи номер телефону, банк надсилає отримувачу смс-повідомлення, коли гроші можна забирати в банкоматі. Комісія складає 3% від суми плюс близько 4 гривень. Можливість вивести Яндекс.Деньги через банкомат доступна всім автентифікованим користувачам сервісу.

3-D Secure - це спеціальний протокол, розроблений платіжними системами Visa і MasterCard. Він допомагає зробити інтернет-платежі безпечніше за допомогою додаткової перевірки. Для підтвердження будь-якого платежу власник карти вказує на сайті банку код, отриманий в смс. Клієнти Приватбанку можуть підключити 3-D Secure в Приват24.

|