Menu

Безкоштовне таксі з мобільним зв'язком - для інвалідів

У Черкасах було представлено спеціальне інвалідів таксі. Автомобіль, придбаний Черкаським міською радою, «Київстар» забезпечив безкоштовним мобільним зв'язком і смартфонами.

Бесплатное такси с мобильной связью - для инвалидов

«Київстар» забезпечив інвалідів таксі в Черкасах спеціальним підйомником і безкоштовною зв'язком

Також оператор надав цільову благодійну допомогу на облаштування автомобіля спеціальним підйомником.

У 2011 році «Київстар» у рамках благодійної ініціативи « Для людей, для країни!» виступив з ініціативою надання благодійної допомоги Черкаської міської організації «Всеукраїнська організація інвалідів «Союз інвалідів України». Спільно з Черкаським міським радою був розроблений проект функціонування в місті соціальної служби інвалідів таксі.

На кошти, виділені «Київстар», автомобіль обладнали спеціальної платформою для інвалідного візка. Також, станція швидкої медичної допомоги м. Черкаси, яка виступить диспетчерською службою інвалідів таксі, отримала від оператора смартфони «Київстар» з безкоштовним мобільним зв'язком. Для оптимізації маршрутів, економії часу і палива, а отже, збільшення кількості поїздок, поліпшення якості обслуговування інвалідів-візочників, «Київстар» забезпечив автомобіль інвалідів таксі GPS-навігатором.

Менеджер зі зв'язків з громадськістю Київської філії «Київстар» Наталія Дадівєріна: «Київстар» систематично допомагає людям з обмеженими можливостями повірити у власні сили, створюючи нові можливості для спілкування та соціалізації. Оператор допоміг місцевій громаді Черкас обладнати інвалідів таксі для інвалідів-візочників, а також забезпечив службу безкоштовним мобільним зв'язком і смартфонами. У нас вже є позитивний досвід благодійного співпраці з такою соціальною службою в Харкові. Ми віримо, що і в Черкасах послуга інвалідів таксі буде корисною і ефективною«.

Сьогодні в Черкасах проживає 635 громадян, які відносяться до категорії інвалідів-візочників. Більшість з них рідко виходять з будинку або кожен день долають безліч проблем, пов'язаних з пересуванням по місту. З введенням в місті інвалідів таксі черкащани з особливими потребами отримали нові можливості для спілкування та соціалізації, освіти та розвитку. Завдяки черкаському міському голові та Черкаському міській раді послуга буде безкоштовною і не лімітованої щодо кількості поїздок.

Мер р. Черкаси Сергій Одарич: «Спеціальне таксі для людей з обмеженими фізичними можливостями необхідно в кожному місті. Нарешті і в Черкасах ми змогли реалізувати цей соціальний проект. Адже у інвалідів повинна бути можливість відвідувати кіно, зустрічатися з друзями, бувати на виставках, інших культурних, розважальних заходах або добратися у разі необхідності в лікарню і не відчувати при цьому незручностей або дискомфорту. Саме для цього й потрібно інвалідів таксі».

Введення в Черкасах соціальної транспортної послуги інвалідів таксі - прояв корпоративної соціальної відповідальності, ефективного співробітництва і взаємодії міської ради, громадської організації і компанії «Київстар», яка займає активну соціальну позицію і реалізовує проекти в рамках програми « Для людей, для країни!». «Київстар» впроваджує інноваційні рішення і піклується, щоб клієнти користувалися якісними і корисними послугами зв'язку.

|