Menu

Нові технології для прискорення Інтернету

Твітнуть Нові веб-сервіси

До теперішнього моменту сервіси Apple і Google були двома можливими майданчиками для придбання програмного забезпечення для відповідних платформ. У наступному році кількість пропозицій різко збільшиться. Це відбудеться в тому числі і завдяки поширенню Windows 8. Відповідно розшириться і асортимент пропонованих програм.

Новий магазин від Samsung

Новые технологии для ускорения Интернета

Компанія Amazon стала першопрохідцем, і тепер хоче наслідувати її приклад Samsung. Дійсно, чому контент-провайдерами відео, музики, ігор і додатків повинні обов'язково бути самі розробники мобільних операційних систем - Apple і Google? У компанії Samsung вже є окремі сервіси для продажу контенту, наприклад, Music Hub і Apps, однак все це поки не пропонується в глобальному масштабі, і немає свого центрального порталу, що об'єднує весь пропонований контент. Як раз це фахівці Samsung і хочуть зробити в 2013 році, щоб надолужити згаяне.

Потокове відтворення аудіо

Microsoft Xbox Music доповнює асортимент онлайн-магазину важливим компонентом: абонентська плата за потокове мовлення відповідає нинішнім тенденціям, коли користувачам хочеться мати доступ до музичної колекції, а не окремих пісень. Компанія Apple, створюючи свій онлайн-радіо, також рухається в цьому напрямку, однак переговори з представниками музичної індустрії закінчилися невдачею - принаймні, поки.

Один ID на всі випадки життя

Новые технологии для ускорения Интернета

Введення одного ідентифікатора, з яким можна автоматично входити на всі форуми і у всі служби, що вимагають авторизації, і не запам'ятовувати численні логіни і паролі, - до теперішнього часу всі спроби створити щось подібне провалювалися через недовірливості користувачів. Творці нової служби врахували це. Реєстрація в системі ідентифікації Persona компанії Mozilla необхідна, а всі дані про банківські рахунки зберігаються на локальному ПК.

Покращена інфраструктура Оптоволокно - у кожен дім

Новые технологии для ускорения Интернета

DSL - це вже вчорашній день. Якщо здійсняться плани галузевої ради виробників мережевого устаткування FTTH Council, незабаром ми будемо виходити в Інтернет, користуючись оптоволоконними лініями. Наприклад, в Європі за 2012 рік з використанням рішень fibre-to-the-home вже підключилися до Глобальної мережі близько 200 000 будинків. Це означає, що користувачі отримали можливість доступу зі швидкістю 200 Мбіт/с. І в 2013 році планується зберегти високі темпи впровадження нової технології.

Гелієві жорсткі диски

Повітря - це занадто щільне середовище, вважають виробники HDD. Ось чому компанія Hitachi Global Storage Technologies (HGST) планує з середини 2013 року почати випускати жорсткі диски, заповнені гелієм. Густина гелію в сім разів менше, ніж у повітря, тому він має значно менший опір обертовим магнітним пластин. Це дозволить конструкторам HGST встановлювати в 3,5-дюймові вінчестери сім замість п'яти пластин. При цьому гелієвий HDD споживає на 23% електроенергії менше, ніж звичайний.

Бази даних типу In-Memory

Новые технологии для ускорения Интернета

Бази даних повинні не тільки зберігати величезні обсяги інформації, але і вміти швидко видавати відповіді на запити користувачів. Після досягнення певної ємності навіть серверні твердотільні накопичувачі при роботі з різними типами даних не здатні передавати їх зі швидкістю більше декількох гігабіт на секунду. Нові системи баз даних, такі як ORACLE x3 або SAP HANA, зберігають найбільш часто запитувану інформацію в оперативній пам'яті, а рідко використовувану поміщають на SSD або HDD.

|