Menu

Максимально комфортне взаимодействовие з YouTube

Твітнуть

На популярному відеохостингу YouTube розміщені мільйони аматорських міні-кліпів та професійних освітніх передач (в тому числі і ролики CHIP TV Russia), тисячі музичних відео і навіть цілі фільми. Ми пропонуємо вам вичавити максимум з цієї онлайн-ресурсу за допомогою десяти кращих програм і сервісів, призначених для роботи з YouTube.

Заручившись підтримкою програмного забезпечення, представленого в нашій статті, ви запросто зможете завантажувати будь-яке відео на жорсткий диск свого комп'ютера і переглядати кліпи, заблоковані для вашого регіону. Також наш корисний софт допоможе поліпшити систему пошуку і навігації по YouTube, зробивши її більш комфортною, і організувати власну онлайн-медіатеку.

YouTube - моя фонотека SEMSIX (semsix.com/en/)

Максимально комфортное взаимодействовие с YouTube

А що якщо використовувати YouTube цілком і повністю в своїх інтересах? Наприклад, організувати музику, яка хаотично розміщена на сервісі, як свою особисту бібліотеку? Саме це і дозволяє робити веб-додаток SEMSIX. Користувачеві тут досить ввести в пошуковому рядку назву музичної групи - і SEMSIX знайде всі треки шуканого виконавця, розкидані по відеосервісу, віддаючи при цьому перевагу високій якості. Треки будуть автоматично розсортовані за альбомами, проте користувач може самостійно зібрати плейлисти і зберегти їх. В наступний раз вам буде потрібно тільки завантажити потрібну плейлист, щоб насолоджуватися музикою без реклами. Таким чином, вам не треба тримати на своєму жорсткому диску жодного файлу - сховищем виступає доступний звідусіль YouTube. Крім того, інтерфейс веб-додатки SEMSIX схожий на медіаплеєр і має всі необхідні для програвача елементи управління. Також існує мобільна версія програми для пристроїв на базі ОС Android.

Нічого крім відео QUIETUBE (quietube4.com)

Максимально комфортное взаимодействовие с YouTube

Настирлива реклама перед початком роликів і дурні коментарі дратують і виводять з душевної рівноваги? Якщо так, то просто використовуйте веб-додаток QUIETUBE. Запустити його можна, зайшовши на сторінку quietube4.com. Воно працює в будь-якому браузері, а для Chrome є окремий додаток, який робить роботу з програмою ще зручніше.

У разі якщо ви не користуєтеся Сhrome, вам доведеться запустити веб-додаток і в рядку браузера замінити адреса http://www.youtube.com/watch посиланням на відео або, навпаки, в адресному рядку перед будь-яким роликом вставити quietube4.com/v.php.

До речі, користувачі Firefox і Chrome можуть також позбутися від реклами за допомогою плагіна AdBlock.

Швейцарський ніж Magic Actions (chromeactions.com)

Максимально комфортное взаимодействовие с YouTube

Любителям онлайн-відео величезна кількість можливостей подарує доповнення для браузерів Chrome і Firefox під назвою Magic Actions. Після його установки можна буде управляти гучністю відтворення з допомогою колеса прокрутки миші - для цього достатньо навести курсор на відео. До речі, вибравши під відеороликом інструмент «Лупа», ви зможете збільшувати і зменшувати зображення під курсором - також використовуючи коліщатко миші.

Запуск всіх роликів тепер буде відбуватися у вибраному користувачем якості - наприклад, 480p або, якщо дозволяє інтернет-з'єднання, відразу в HD або Full-HD-форматі. Крім того, додаток може імітувати Ambilight-підсвічування за відеозображенням, завдяки чому ролики виглядають дуже ефектно.

Музика без відео Free YouTube to MP3 Converter (dvdvideosoft.com/ru)

Максимально комфортное взаимодействовие с YouTube

Деякі виконавці викладають свої кліпи на YouTube, однак при цьому аудіоверсія без відеоряду може з'явитися тільки через місяць, а то й кілька. Відповідно, можливості завантажити цю пісню в свій портативний плеєр у вас теж не буде. Кожен раз заходити на YouTube, щоб слухати музику, дуже незручно, тому спробуйте встановити Free YouTube to MP3 Converter. Програма легко конвертує будь-яке відео в звичайний аудіофайл. Причому вона працює не тільки з окремими роликами, але і колекціями і плейлистами. Якщо окреме відео є частиною плейлиста, то Free YouTube to MP3 Converter сама запитає, чи не бажає він завантажити список цілком. По завершенні завантаження програма може автоматично імпортувати файли в iTunes, додавати до всіх треках теги та обкладинки (в якості картинки використовується та, що була на YouTube) і сортувати всі треки по папках. Підтримується конвертація в такі формати, як MP3, M4A (ALAC), AAC, WAV, WMA, OGG, FLAC і APE.

Завантаження кліпів з YouTube Freemake Video Downloader (freemake.com/ru)

Максимально комфортное взаимодействовие с YouTube

Не кожен відеоролик на YouTube вийде переглянути на вашому мобільному пристрої або мультимедійному плеєрі, підключеному до телевізора. У цьому випадку спробуйте завантажити файл з YouTube за допомогою Freemake Video Downloader. Ця програма цікава тим, що її досить настроїти тільки один раз, після чого вона буде виконувати всі дії за заданим сценарієм: наприклад, завантажить файл в найкращій якості, а після завантаження конвертує, припустимо, відео прогресивний формат MKV, а аудіо в MP3. Також потрібно буде вказати місце збереження. Після цього вам залишиться тільки скопіювати посилання на відео і натиснути кнопку «вставити URL».

Утиліта за вашим бажанням встановить плагіни для браузерів Firefox або Chrome. Але будьте уважні: при цьому цей безкоштовний додаток намагається інсталювати кілька пробних програм. Так що під час установки не забудьте зняти галочки з непотрібних елементів, якщо не хочете засмічувати систему.

Крім іншого, Freemake Video Downloader запам'ятає облікові дані ваших акаунтів в сервісах YouTube, «ВКонтакте», «Яндекс», Facebook, Mail.ru і Nicovideo, що дозволить швидко завантажувати на свій комп'ютер особисті відеоролики з усіх вищевказаних ресурсів.

Просто і безкоштовно Youtube Video Downloader HD (youtubedownloaderhd.com)

Максимально комфортное взаимодействовие с YouTube

Невелика і проста в обігу програма Youtube Video Downloader HD не пропонує встановити на ПК зайвий «сміття» у вигляді пробних програм, на відміну від описаної вище Freemake, і дозволяє конвертувати завантажені файли в поширені формати AVI або MP4. Але, щоб завантажити ролик з допомогою цього додатка, потрібно зробити кілька дій більше, ніж у випадку з згаданої Freemake Video Downloader. Та й ніяких плагінів для браузера у даної утиліти не передбачено.

Переглянути всі і відразу Psykotube (psykotube.com)

Максимально комфортное взаимодействовие с YouTube

Ніхто не хоче копирсатися в добірці відео, яку видав YouTube по пошуковому запиту, і шукати якийсь певний ролик. Тому ми рекомендуємо користуватися для пошуку відео веб-додатком Psykotube. На сторінці psykotube.com потрібно лише вбити текст запиту і сервіс тут же відобразить знайдені ролики у вигляді досить великих мініатюр, які будуть відтворюватися всі одночасно. Якщо навести курсор на яку-небудь певну мініатюру, то можна почути звуковий супровід обраного ролика. Шукане відео знайдено? Клікнувши по його зображенню, ви розгорнете його на всю область вікна браузера.

Закрий штори Turn Off the Lights (addons.mozilla.org, chrome.google.com/webstore)

Максимально комфортное взаимодействовие с YouTube

Сконцентруватися на відео і отримувати більше задоволення від перегляду можна, приглушивши яскравість всіх інших елементів на сторінці, де розташований ролик. Зробити це можна за допомогою програми Turn Off the Lights. Додаток затемнює навколишні елементи з обраної користувачем ступенем (замість затемнення може бути підкладений фон). При цьому деякі зони нескладно залишити видимими - наприклад, кількість переглядів або рекомендовані відео.

Додаток випущено розробником у вигляді доповнень до веб-оглядачів Internet Explorer, Opera, Safari, Chrome і Firefox.

Відео доступно в моїй країні! ProxTube (proxtube.com)

Максимально комфортное взаимодействовие с YouTube

Ви хотіли подивитися кліп чи фільм, а замість цього бачите зображення з написом «Це відео не доступно у вашій країні»? Подібний випад з боку відеохостингу - це ще не привід відмовлятися від перегляду ролика.

Щоб повідомити YouTube, що ви житель іншої країни, просто встановіть свій браузер плагін ProxTube. Це невелике доповнення буде змінювати сервери, розташовані в різних країнах світу, і YouTube не зможе вам відмовити в перегляді. Існують версії плагіна для Firefox і Chrome. Встановити їх можна з сайту розробника - proxtube.com.

Втім, якщо ви використовуєте інший браузер, наприклад, Internet Explorer або Opera - не впадайте у відчай. Просто введіть адресу проксі-сервера в налаштування свого браузера. Список безкоштовних серверів можна подивитися на сайті SamAir Security (samair.ru/proxy/proxy-01.htm).

Мобільні завантаження для iOS і Android

Максимально комфортное взаимодействовие с YouTube

Максимально комфортное взаимодействовие с YouTube

Якщо після скачування відео з YouTube ви копіюєте його на свій планшет або телефон, цілком розумно використовувати менеджер завантажень для свого пристрою і отримувати ролик одразу на нього. Для гаджетів під управлінням операційної системи Android ми пропонуємо використовувати додаток TubeMate YouTube Downloader. Програма дозволяє шукати і завантажувати будь-які відеоролики, але будьте уважні: деякі моделі на базі Android не підтримують відтворення відео високої чіткості. Тобто завантажити ролик ви зможете перегляду - ні.

Власникам пристроїв від Apple варто звернути увагу на безкоштовне додаток Video Download - iBolt Downloader & Manager. Воно дозволяє завантажувати і переглядати відео не тільки з YouTube, але і з популярних соціальних мереж. У програму Video Download - iBolt Downloader & Manager вбудований чудовий менеджер, який дозволить каталогізувати завантажені матеріали.

Автор: Сергій Сафонов

|